17.maijā Atvērto durvju diena VUGD

[ A+ ] /[ A- ]

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un Latvijas ugunsdzēsības 154.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas 17.maijā rīkos Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

Atvērto durvju dienas laikā no pulksten 10 līdz pulksten 19 ikviens interesents aicināts apmeklēt jebkuru VUGD nodaļu visā Latvijā. Šajā dienā mazos un lielos ciemiņus ugunsdzēsēji glābēji iepazīstinās ar savu ikdienu, izrādīs depo un tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju glābēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Izglītības iestādes savu apmeklējumu var pieteikt, sazinoties ar VUGD daļu un posteņu kontaktpersonām – Ogres daļā Rīgas ielā 14, zvanot Arturam Umulim pa tālruni 29322582, vai Ķeipenes postenī «Plauži», zvanot Artūram Kesleram pa tālruni 29513640.