Aicina bezmaksas ekskursijā uz alus darītavu «IndieJānis»

[ A+ ] /[ A- ]

Alus darītava «IndieJānis» piedāvā Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem mobilās lietotnes «Ogres novadnieks» lietotājiem doties bezmaksas ekskursijā pa alus darītavu-krogu Suntažu pagasta Upespilī, lai uzzinātu, kā top īsts alus.

Ierodoties lielākā vai mazākā kompānijā, alus darītavas īpašnieks Jānis Rudzītis jūs priecīgi sagaidīs, parādīs brūzi, pacienās ar visiem uz to brīdi pieejamajiem produktiem, izstāstīs to tapšanas vēsturi un sniegs daudz citas interesantas informācijas. Piesakoties laikus, par atsevišķu samaksu tiks sarūpētas arī uzkodas. Brūzis atrodas 1810.gadā celtā Kastrānes muižas klētī, kurā 1905.gada pat notikušas revolucionāru sapulces. Diemžēl ložu caurumu ēkas sienās vairs nav…

Ekskursijas laikā ar novadnieka karti vai mobilās lietotnes «Ogres novadnieks» QR kodu (novadā deklarētajiem iedzīvotājiem) jāmaksā tikai par degustēto alu un uzkodām, bet lekcija būs bez maksas. Alus (vismaz četri veidi) un uzkodas (siers, žāvējumi, grauzdiņi) – 8 eiro no cilvēka. Ja alus bez uzkodām, tad 5 eiro no cilvēka.

Apmeklējums jāpiesaka iepriekš, zvanot uz tālr. 29760218.