Aicina ģimenes uzņemt ukraiņu bērnus

[ A+ ] /[ A- ]

Skolēnu rudens brīvlaikā oktobra nogalē Ogres novada pašvaldība uzņems bērnus no Čerņigovas un Doņeckas apgabala Ukrainā – no ģimenēm, kuras cietušas militārajā konfliktā Austrumukrainā, zaudējot vecākus vai tuviniekus.

Uzturoties Latvijā, bērniem būs iespēja iepazīt Ogres novadu, mūsu valsts dabu un latviskās kultūras un sadzīves tradīcijas, un, galvenais, kaut neilgu laiku dzīvojot mierīgos apstākļos, psiholoģiski atgūties pēc smagajiem pārdzīvojumiem.

Lai bērni no Ukrainas varētu labāk iepazīt Latvijas iedzīvotāju sirsnību un viesmīlību, Ogres novada pašvaldības darbinieki līdz 12.oktobrim aicina atsaukties ģimenes, kuras vēlētos uzņemt vienu vai vairākus bērnus, nodrošinot viņiem nakšņošanu, brokastis un vakariņas (vienā istabā drīkst izmitināt tikai viena dzimuma bērnus).

Vairāk informācijas var iegūt, sazinoties ar Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciālisti – projektu vadītāju Sandu Zemīti, e – pasts: sanda.zemite@ogresnovads.lv, tālr. 65022169.

Dienas bērni pavadīs saskaņā ar pasākumu programmu, pusdienas nodrošinās pašvaldība.