Aicina ieteikt Goda ģimenes titulam

[ A+ ] /[ A- ]

Latvijas jubilejas gads reizē ir arī Latvijas Goda ģimenes gads. Par godu šim notikumam izsludināts ģimenes godinošs konkurss – akcija «Mana Goda ģimene», kas norisināsies līdz 31.augustam. Iespēja pieteikt savu Latvijas Goda ģimeni jebkuram Latvijas iedzīvotājam. Izvirzīt godināšanai savā novadā dzīvojošās kuplās saimes aicinātas arī Latvijas pašvaldības.

Latvijas valsts simtgades gads ir izsludināts par Goda ģimenes gadu, un viens no gada uzdevumiem – teikt īpašu paldies ģimenēm ar bērniem. Tāpēc vecāku organizācija «Mammamuntetiem.lv» aicina katru no mums pieteikt savu Goda ģimeni – tādu ģimeni, kurai vēlētos pasniegt Goda ģimenes titulu. Pieteikumā jābūt nelielam pamatojumam (minimālais rakstu zīmju skaits 800), kāpēc pieteikta tieši šī ģimene. Izstāstīt savas Goda ģimenes stāstu var neatkarīgi no tā, vai sakāmais ir pavisam svaigs, vai arī jau vairāku gadu desmitu vēstures putekļu klāts. Konkursā – akcijā piedalīties lūgtas arī Latvijas pašvaldības, izvirzot savā teritorijā dzīvojošās kuplās saimes, kuras audzina vai rūpējas par trim vai vairāk bērniem un kurām tās vēlētos piešķirt Goda ģimenes titulu.

Kopumā Goda ģimenes tituls tiks piešķirts vismaz 16 Latvijas ģimenēm. Trim ģimenēm tiks galvenā balva – kruīza ceļojums visai ģimenei ar «Tallink». Daudzbērnu ģimenēm piemērotākais mobilo sakaru operators «Amigo» dāvās savu simpātiju balvu – mobilos tālruņus visai saimei. Pārsteiguma balvas no Latvijā radītu koka spēļu zīmola «Muzle», grāmatu izdevēja «Zvaigzne ABC» un Latvijas ražotāja, graudaugu pārslu zīmola «MILZU»! Uzvarētājus svinīgi apbalvos Tēva dienas festivālā, kas notiks 9.septembrī pulksten 12.00 Rīgā, Vērmanes dārzā.

Pieteikt savu Goda ģimeni var, uzrakstot nelielu stāstu vai pieteikumu (ne mazāk kā 800 rakstu zīmes), un tas jāiesniedz līdz 31.augustam:

  • nosūtot pa pastu (vēlākais pasta zīmoga datums ir 31.augusts) ar norādi konkursam «Mana Latvijas Goda ģimene» uz adresi: SIA «Mammām un tētiem», Brīvības iela 40–16, Rīgā, LV-1050;
  • vai elektroniski (ja darbi tiek ieskenēti un pieejami elektroniskā formā) uz e-pasta adresi: redakcija@mammam.lv;
  • vai personīgi, iesniedzot SIA «Mammām un tētiem», Brīvības ielā 40–16, Rīgā.

Iesūtot pieteikumu, obligāti jāpievieno tālruņa numurs un/vai e-pasta adrese. Konkursa nolikums un plašāka informācija oficiālajā Latvijas Goda ģimenes vietnē www.laiksberniem.lv un www.mammamuntetiem.lv. Uzvarētāji tiks informēti individuāli, nosūtot e-pasta vēstuli vai sazinoties pa norādīto tālruņa numuru.

Agate Gavare