Aicina palīdzēt Aināram Bušam uzveikt smagu slimību

[ A+ ] /[ A- ]

Ķegumietis Ainārs Bušs ar ģimeni.

Ķegumieši aktivizējušies, lai palīdzētu savam novadniekam Aināram Bušam uzvarēt cīņā ar ļaundabīgo ādas vēzi. Kopš vakardienas, 12.oktobra, Ķeguma dienas centrā (Liepu ielā 1b) novietota ziedojumu kastīte.

Ķegumietim Aināram Bušam ir 37 gadi, sieva un divi bērni (piecus un septiņus gadus veci). Pirms diviem gadiem sieva pamanīja Aināram uz muguras aizdomīgu dzimumzīmi. Pēc veiktajām medicīniskajām pārbaudēm atklājās, ka tā ir melanoma – ļaundabīgs ādas vēzis. Tika izdarīta operācija, veikta ķīmijterapija, taču mediķi konstatēja, ka slimība turpina attīstīties. Ārstu konsīlijs lēma par medikamentu «Vemurafenib», kas nav valsts apmaksāts. Aināram ir noteikta zāļu izmaksu kompensācija 14 228 eiro apmērā, bet pārējā summa jeb 50 507 eiro par gadu ilgu ārstēšanās kursu jāmaksā viņam pašam. Ģimenei šādu līdzekļu nav, taču šīs zāles ir vienīgās, kas šobrīd var Aināra slimību apturēt.

Bērniem tētis ir vismīļākais pasaulē. Mazā meitiņa pēdējā laikā bieži jautā mammai: «Vai tētis izveseļosies? Vai tētim būs labi?». Bērni redz, ka tētis nestrādā, ka viņš nejūtas labi. Agrāk visa ģimene kopā aktīvi pavadīja savu brīvo laiku, bieži devās izbraucienos pa Latviju. Tagad jāpriecājas par katru dienu, kad Aināram paliek vieglāk un ir iespējams paspēlēt kādu galda spēli ar bērniem.

Aināra ģimene ļoti lūdz palīdzību medikamentu iegādei. Ik mēnesi zāļu iegādei, atkarībā no devas, nepieciešami vidēji 5715.30 eiro. Palīdzēsim Aināram!

Ziedot Aināram Bušam var arī portāla ziedot.lv mājaslapā: www.ziedot.lv. Jāpiebilst, ka ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100 procentu apmērā nonāk paredzētajam mērķim. ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no ziedojumiem.

Liene Lazdiņa

Foto no personiskā albuma

Post navigation