Aicina pieteikt kandidātus Ikšķiles novada pašvaldības apbalvojumiem

[ A+ ] /[ A- ]

Ikšķiles novada pašvaldība 12.augustā izsludināja kandidātu pieteikšanu apbalvojumiem «Goda novadnieks» un «Ikšķiles novada Gada cilvēks 2019». Pieteikumi tiks pieņemti līdz 30.septembrim, informē Apbalvojumu vērtēšanas komisija.

«Goda novadnieks» ir augstākais apbalvojums Ikšķiles novadā. To piešķir fiziskām personām par sevišķiem nopelniem Ikšķiles novada labā: mūža ieguldījumu kultūras, izglītības, sporta vai saimnieciskajās nozarēs, kā arī Ikšķiles novada attīstībā kopumā, pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti, pozitīvu Ikšķiles novada tēla veidošanu un novada vārda popularizēšanu, ilggadēju un panākumiem vainagotu darbu Ikšķiles novada labā, sakarā ar nozīmīgu dzīves vai darba jubileju, kā arī par citiem īpašiem nopelniem.

Pretendentus apbalvojumam «Ikšķiles novada Gada cilvēks 2019» vērtēs, ņemot vērā pretendenta sasniegumus un ieguldījumu novada attīstībā, pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti, pozitīvu Ikšķiles novada tēla veidošanu un novada vārda popularizēšanu, kā arī citus īpašus nopelnus 2019.gadā.

Iesakot kādu personu apbalvojumam, obligāti jānorāda apbalvojumam izvirzāmās personas vārds, uzvārds un kontaktinformācija, jāiesniedz apbalvojuma piešķiršanas periodā pretendenta gūto panākumu, nopelnu vai ieguldījumu apraksts, kontaktinformācija par pieteicēju (pieteicējiem). Pieteikumi jāiesniedz Ikšķiles novada pašvaldībā (Peldu ielā 22, Ikšķilē) sekretārei vai jāsūta uz e-pasta adresi dome@ikskile.lv.