Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam «Gada ogrēnietis»

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada pašvaldība līdz 11.oktobrim aicina pieteikt pretendentus Ogres novada pašvaldības apbalvojumam «Gada ogrēnietis 2019» – cilvēkus, kuru nopelni dažādās novada dzīves jomās šogad ir pamanīti, ieguvuši atzinīgu vērtējumu un ar kuriem varam pamatoti lepoties.

Pretendentus apbalvojumam var pieteikt šādās nominācijās: sabiedriskais darbs; izglītība; kultūra; sports; uzņēmējdarbība; medicīna; labdarība; starptautiskā sadarbība; sociālais darbs.

Ierosinājumā par personas apbalvošanu jānorāda ieteiktās personas vārds, uzvārds, nodarbošanās, to nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvošanai. Pretendentus apbalvojumam var pieteikt, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi domeinfo@ogresnovads.lv vai pa pastu uz adresi: Brīvības iela 33, Ogre, LV-5001, kā arī iesniedzot pieteikumu pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Brīvības ielā 33, Ogrē) vai kādā no Ogres novada pagasta pārvaldēm.

Apbalvojuma «Gada ogrēnietis 2019» ieguvēju godināšana un apbalvojuma pasniegšana notiks 18.novembrī – Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas svinīgajā pasākumā Ogres novada Kultūras centrā.