Aicina pieteikt pretendentus uz Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumiem

[ A+ ] /[ A- ]

Lielvārdes novada pašvaldība aicina pieteikt pretendentus apbalvojumiem «Goda Lielvārdietis» un «Atzinība». Pieteikumi tiks gaidīti līdz 2.oktobrim.

Lielvārdes novadā ir cilvēki, kuri, veicot nozīmīgus darbus, atbalstot citus un attīstot dažādas darbības jomas, noteikti pelnījuši atzinību. Lai godinātu šos cilvēkus, iedvesmotu apkārtējos, kā arī pastāstītu par šiem novadniekiem visiem iedzīvotājiem, jau vairākus gadus Latvijas Republikas proklamēšanas dienas pasākumā notiek pašvaldības apbalvojumu «Goda Lielvārdietis» un «Atzinība» saņēmēju godināšana.

Apbalvojums «Goda Lielvārdietis» ir Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojums, ko piešķir par sevišķiem nopelniem Lielvārdes novada labā – sabiedriskajā, kultūras, izglītības un sporta jomā vai saimnieciskajā darbībā. Apbalvojumu «Atzinība» piešķir par izciliem sasniegumiem un ievērojamu ilgtermiņa ieguldījumu novada labā izglītības, kultūras, sporta, tautsaimniecības, veselības aprūpes, sociālajā, tūrisma jomā, sabiedriskās kārtības nodrošināšanā un citās ar valsts pārvaldi vai sabiedrisko darbību saistītās sfērās, kā arī par ilggadēju, radošu darbu un/vai atzīmējot darba jubileju.

Pretendentu pieteikšanai paredzēto anketu var saņemt: Lielvārdes novada pašvaldībā, 1.stāvā klientu apkalpošanas centrā Raiņa ielā 11A; kultūras namā «Lielvārde», Parka ielā 3; Lāčplēša bibliotēkā, Raiņa ielā 50-9; Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolā, Dravnieku ielā 8; Jumpravas pagasta pārvaldē, Jumpravas kultūras namā, Daugavas ielā 6; Lēdmanes pagasta pārvaldē, Lēdmanes bibliotēkā «Pagastmājā». Līdz 2.oktobrim aizpildīta anketa aizlīmētā aploksnē jānogādā kādā no iepriekš minētajām adresēm, kur atrodas pašvaldības apbalvojumu un ierosinājumu kastītes. Uz aploksnes jānorāda adresāts – «Apbalvojumu konsultatīvajai padomei».

Ritvars Raits