Aicina uzgavilēt teātrim

[ A+ ] /[ A- ]

31.martā pulksten 13 Ogres Vēstures un mākslas muzejā (OVMM) pulcēsies Ogres tautas teātra dalībnieki kopā ar režisoru Jāni Kaijaku, lai īpašā gaisotnē atklātu Ogres teātrim veltīto izstādi «Teātra spēlēšana Ogrē».
Īpaši aktīvi un rosīgi teātra dzīve Ogrē sākās tieši pirms 90 gadiem, kad ar izrādi «Smalki ļaudis» 1928.gadā tika atklāts Apvienoto biedrību jeb tagadējais Tautas nams. Savulaik Ogrē darbojušies vairāku biedrību dramatiskie kolektīvi, kas aizrautīgi savā starpā sacentās par labāko izrādi un publikas mīlestību. Atzinību izpelnījās arī tāds zīmīgs notikums kā ikgadējais gājiens teātra kostīmos ar zirga pajūgiem orķestra pavadībā no Tautas nama uz estrādi, kurā vasaras laikā tika spēlētas izrādes.
Šī izstāde sniegs iespēju iztēlei spēlēties un uzburt domās mirkļus no dažādām izrādēm. Tajā būs apskatāmas izrāžu dekorācijas, afišas gan no senākām, gan mūsdienām tuvāku laiku izrādēm, grezni tērpi un pilna lāde ar kurpēm. Būs iespēja arī ielūkoties izrāžu tapšanas aizkulisēs. Ieeja bez maksas.