Aicina ziņot par nelegālās atkritumu izgāztuves ierīkotājiem

[ A+ ] /[ A- ]

Aizvadītajā nedēļā uz taciņas Ogrē, Kranciema ielas galā, ierīkota nelegāla atkritumu izgāztuve.

Aizvadītās nedēļas nogalē «OVV» saņēma vairāku satrauktu ogrēniešu zvanus – Ogrē, mežiņā Kranciema ielas galā, neapzinīgas personas atvedušas un izgāzušas drazu kaudzi tieši taciņas vidū.

Vieni šo taciņu izmanto kā taisnāko ceļu, lai aizietu līdz Ogres kapiem, citi – sporta aktivitātēm. «Sāp sirds, un pārņem sašutums, ieraugot ko tādu. Nesen simts metrus tālāk bija izgāzti būvgruži, tagad sadzīves atkritumi. Ļoti ceru, ka policija atradīs vainīgo,» saka ogrēniete Elita.

«OVV» sazinājās ar Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieku Uģi Ulmani, kurš apstiprināja, ka iedzīvotāji likumsargiem par nelegālo atkritumu izgāztuvi jau ir ziņojuši un ir uzsākta vaininieku noskaidrošana. Par notikušo informēta arī Ogres novada pašvaldība. Drazu kaudze izbērta uz pašvaldībai piederošas zemes, tāpēc tuvākajā laikā pašvaldības darbinieki teritoriju sakops.

«Visticamāk, atkritumi atvesti un izbērti nakts laikā, tomēr, varbūt kāds manījis auto un cilvēkus šeit rosāmies? Varbūt no foto attēliem atpazīst, piemēram, dīvānu un zina, kam tas iepriekš piederējis. Tāpēc aicinu atsaukties ikvienu, kas var sniegt noderīgu informāciju ātrākai vainīgo noskaidrošanai,» saka U.Ulmanis.

Likumsargi aicina zvanīt pa tālruni 65002400 (visu diennakti). Informācijas sniedzējiem anonimitāte garantēta.

Dzintra Dzene

Elitas Lulles foto