Aktuāls seminārs lauksaimniekiem

[ A+ ] /[ A- ]

Ar Zemkopības ministrijas un LAD atbalstu aktivitātes «Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā» ietvaros SIA «Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs» (LLKC) un Ogres nodaļa rīko bezmaksas informatīvo semināru «Darba drošība lauksaimniecības uzņēmumos».

Seminārs notiks 26.oktobrī pulksten 11 Suntažu pagasta pārvaldes 3.stāva mazajā zālē.

Programmā: no pulksten 11 līdz 12.30 – Darba līgumi un likumdošanas nianses. Situācija ar nelaimes gadījumiem lauksaimniecības nozarē (lektore – Zemgales RVDI galvenā inspektore Ilona Kurcalte).

No pulksten 12.45 līdz 14.15 – Darba aizsardzības sistēma, riski un pasākumi (apmācības kārtība darba aizsardzības jautājumos, žurnāli, instrukcijas, instruktāžas). Nepieciešamā dokumentācija un darba drošības apsekošanas metodika lauku saimniecībās. Par nelaimes gadījumiem darbā (lektore – Zemgales RVDI vecākā inspektore Liene Bundzinska).

Interesentiem lūgums pieteikties līdz 25.oktobrim pulksten 17. Sūtīt pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi. Kontaktinformācija: Liene Dreiska, t. 28331239, e-pasts: liene.dreiska@llkc.lv