Ātrie naudas aizdevumi internetā

[ A+ ] /[ A- ]

Saņemt kredītu Latvijā var pat no mājām, bet ir jāmāk atrast lētāko. Šobrīd naudas aizdevumi internetā ir līdzīgi, taču reizē arī atšķirīgi. Izdarot izvēli, ir būtiski salīdzināt daudzus kredītu piedāvājumus, lai atrastu to, kurš konkrētajā situācijā ir piemērotāks un ļauj ietaupīt. Vienlaikus ir svarīgi precīzi definēt savas vajadzības un izvērtēt iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā. Atbildīga aizņemšanās sākas katram pašam ar sevi.

Vai interneta naudas aizdevumi ir droši?

Iespējas aizņemties ar sms vai internetā Latvijas iedzīvotājiem ir jau daudzus gadus. Šajā laikā pakalpojumu sniedzēji ir pierādījuši, ka spēj glabāt tiem uzticēto privāto informāciju. Protams, katram pašam ir jāievēro piesardzība un nedrīkst aizņemties no nelicencētiem kreditoriem. Saskaņā ar šobrīd spēkā esošo likumdošanu, lai izsniegtu aizdevumus uzņēmumam ir jāsaņem PTAC licence vai FKTK licence bankas darbībai. Pēdējos gados nelicencēto kreditoru skaits ir būtiski samazinājies, taču joprojām var atrast privātpersonas, kas aizdod naudu vai vismaz izliekas, ka aizdod. Riski, kas saistīti ar šādu piedāvājumu izvēli, mūsuprāt, nav samērojami ar potenciālo ieguvumu, tādēļ rosinām izvairīties no šādiem aizdevējiem.

Papildus drošību garantē nepieciešamība apstiprināt savu lietotāja profilu ar internetbankas datiem. Tas nozīmē, ka pieteikties naudas aizdevumam var vienīgi tas cilvēks, kuram ir pieeja internetbankai. Laiku pa laikam mēs medijos varam lasīt par cilvēkiem, kas ir neapdomīgi rīkojušies ar šo informāciju un palikuši kreditoriem parādā vairākus simtus vai pat tūkstošus eiro. No šāda scenārija ir iespējams izvairīties, ja rūpīgi glabāsiet savus personīgos datus. Vienā vietā nedrīkst turēt paroles un kodu karti, kalkulatoru. Ja maks tiek nozagts, noziedznieks iegūs pieeju Jūsu internetbankas profilam un tas draud ar lieliem zaudējumiem.

Kā atrast lētāko naudas aizdevumu internetā?

Labākā iespēja atrast sev piemērotāko naudas kredītu ir salīdzinot vairākus piedāvājumus. Lai arī naudas aizdevēju piedāvājumi ir samērā līdzīgi, tomēr prakse liecina, ka katram no tiem ir savas nianses un atšķirīgi nosacījumi. Galvenais, kam jāpievērš uzmanība ir akcijas piedāvājumiem un izmaksām (procenti un/vai komisijas maksa). Izvēloties aizņemties internetā, ir vērts salīdzināt, kuri ir lētākie kredīti – Credits.lv. Šajā finanšu portālā visi populārākie ātrie aizdevumi ir izvērtēti pēc būtiskākajiem kritērijiem. Ja iepriekš jau esat aizņēmušies, pievērsiet uzmanību citiem kreditoriem, jo bezprocentu kredīts katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi. Par laimi Latvijā netrūkst nebanku kreditoru un iespēju aizņemties bez procentiem var izmantot vairākas reizes. Svarīgi gan piezīmēt, ka nebanku aizdevēju pakalpojumi nedrīkst kļūt par ieradumu. Pretējā gadījumā sabojāsiet savu spēju plānot budžetu un agri vai vēlu būsiet spiesti maksāt procentus un komisijas maksu, jo visas iespējas aizņemties bez procentiem būsiet jau izmantojuši.