Avārijas dienesta tālrunis tagad pieejams 24 stundas diennaktī

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada pašvaldības aģentūras «Ogres namsaimnieks» darbinieki informē, ka no 7.decembra «Ogres namsaimnieka» Avārijas dienesta tālrunis 65022261 ir pieejams 24h diennaktī bez automātiskā atbildētāja starpniecības.

Šīs izmaiņas nozīmē, ka, veicot zvanu, klients jebkurā diennakts laikā tiks savienots nevis ar automātisko atbildētāju, bet gan ar operatoru, kas uzklausīs un fiksēs radušos problēmu.

«OVV» jau rakstīja, ka Avārijas dienests strādās P/A «Ogres namsaimnieks» Inženiertīklu pārvaldes sastāvā un tā speciālisti nodarbojas ar daudzstāvu dzīvojamo namu ūdensapgādes sistēmās, apkures sistēmās, kanalizācijas sistēmās un lietus kanalizācijas sistēmās radušos problēmu novēršanu un to nepārtrauktas darbības nodrošināšanu.

Avārijas dienests strādā katru dienu, un tā pakalpojumi ir pieejami P/A «Ogres namsaimnieks» apsaimniekošanā esošajos namos.

Darba dienās no pulksten 8 līdz pulksten 17 uz izsaukumiem to saņemšanas kartībā ik dienu dodas divi santehniķi, bet pēc pulksten 17 pieejams viens dežūrējošais santehniķis. Ja radušās problēmas ir nenozīmīgas, tās tiek novērstas jau tās pašas dienas laikā – visus izsaukumus reģistrē speciālā žurnālā, kur arī tiek atzīmēts, kādas problēmas ir novērstas un kādas vēl jārisina. Ja radušies nopietnāki sarežģījumi un naktī dežūrējošais santehniķis tos nespēj novērst, darbi tiek turpināti astoņos no rīta, piesaistot papildspēkus.

Avārijas dienests atrodas Ogrē, Zilokalnu prospektā 12, un visu diennakti ir sazvanāms pa iepriekš minēto tālruni 65022261.

Savukārt konsultācijas par dzīvojamo māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumiem arī turpmāk būs iespējams saņemt, zvanot «Ogres namsaimnieks» Klientu servisa centram pa tālruni 650 49114.

Dzintra Dzene