Bārbelē – atpūtas un piedzīvojumu nometne puišiem un meitenēm

[ A+ ] /[ A- ]

No 22. līdz 26.jūlijam Bārbeles Zēnu pamatskola «Saknes un Spārni», kas atrodas Vecumnieku novada Bārbeles pagastā, organizē atpūtas un piedzīvojumu nometni puišiem un meitenēm.

Tajā jaunieši varēs uzzināt, kāpēc lidmašīna turas gaisā, kā arī pašiem būs iespēja izgatavot nelielu avioplaniera modeli. Tāpat puiši un meitenes apgūs mešanas tehniku un piedalīsies pašu izgatavoto planieru sacensībās. Papildus tam varēs iejusties īsta pilota lomā izmēģinājuma lidojumā Boingaviosimulatorā.

Piecu dienu laikā paredzēts arī iepazīt mālu un tā dažādību, izgatavot savu personīgo svilpavnieku, ar kuru būs iespēja piedalīties nometnes noslēguma darbu izstādē. Būs arī laiks, kad visi dosies uz mežu zinoša ornitologa pavadībā un bērni noskaidros, kādi putni mājo tuvējā Bārbeles mežā. Tiks gatavoti un mākslinieciski izrotāti putnu būrīši, kurus varēs pēc tam ņemt arī uz mājām un piestiprināt tuvējā kokā.

Tāpat jauniešiem būs iespēja iemācīties dažādu deju soļus, finālā uzburot īstu dejas piedzīvojumu ūdenī vai pļavā. Asākām izjūtām tiks piesaistīts arī izdzīvošanas skolas skolotājs, kurš iemācīs, kā uzvesties un rīkoties dažādās neparedzētās dzīves situācijās.

Nometne tiek organizēta jauniešiem no astoņiem līdz vienpadsmit gadiem. Lai uzzinātu vairāk un pieteiktos, rakstiet uz e-pastu skola@barbele.lv vai Facebook lapā «Bārbeles Zēnu pamatskola «Saknes un Spārni»», informē nometnes vadītāja Ilona Blūma.