Baznīcu nakts notiks 7.jūnijā

[ A+ ] /[ A- ]

Latvijas kristīgās draudzes uz Baznīcu nakti šogad ielūdz 7. jūnijā. Jau šobrīd katrs ir aicināts iepazīties ar notikuma karti www.baznicunakts.lv. Bet, sākot ar 20. maiju, tiks publicēta Baznīcu nakts pasākumu programma.

Šogad Baznīcu nakts vienojošā tēma ir Draudzība. Tas ir aicinājums gan personīgi, gan kā kopienai pārdomāt un pieredzēt, cik svarīgi ir ar tuvāko dalīties tajā, kas Tev vērtīgs. Līdzās draudzības tēmai Baznīcu nakts veidotāji 2019.gadā aicina Latvijas draudzes apzināt ar draudzes vēsturi saistītos Latvijas Neatkarības kara jeb Brīvības cīņu notikumus un cilvēkus, kuri cīņā par Latvijas neatkarību gan pirms 100 gadiem, gan vēlākos laikos piepildīja Jēzus sacīto: «Nevienam nav lielākas mīlestības par to, ja kāds savu dzīvību atdod par saviem draugiem» (Jāņa 15:13).

Baznīcu nakts sāksies pulksten 17:50 ar baznīcu zvanu skaņām, ko turpinās ekskursijas, koncerti, lekcijas, radošās darbnīcas bērniem, kopīga Tēvreizes lūgšana pulksten 21.00, arī kopīga valsts himnas dziedāšana, informē organizatori.