Divos virzienos samazinās vilcienu pieturvietu skaitu

[ A+ ] /[ A- ]

Sabiedriskā transporta padome atbalstīja lēmumu atcelt vilcienu apstāšanos astoņās mazajās stacijas, kurās vidēji viena vilciena reisā tiek apkalpoti no 0,2 līdz 2,6 pasažieriem. Jaunie vilcienu kustības saraksti stāsies spēkā šā gada decembrī. Izmaiņas tiks veiktas, lai palielinātu vilcienu kustības ātrumu.

Decembrī, kad stāsies spēkā «Pasažieru vilciena» jaunie kustības saraksti, Krustpils virzienā vilcieni vairs neapstāsies pieturā Dendrārijs (Skrīveru novadā) un Ozolsala (Krustpils novadā), bet Valgas virzienā – pieturvietā Baltezers (Ādažu novadā), Silciems (Inčukalna novadā), Bāle (Beverīnas novadā), Brenguļi (Beverīnas novadā), Seda (Strenču novadā) un Saule (Valkas novadā). Sešās no minētajām astoņām pieturvietām vidējais apkalpoto pasažieru skaits vilciena reisā ir mazāks par vienu – no 0,2 līdz 0,7, bet pārējās divās vidējais pasažieru skaits ir 1,8 un 2,6.

Līdz ar izmaiņām dzelzceļa pārvadājumos gaidāmi grozījumi arī reģionālo autobusu maršrutos, lai iedzīvotājiem arī turpmāk tiktu nodrošināti sabiedriskā transporta pakalpojumi.