Ķeguma tautas nams ticis pie jauna izskata

[ A+ ] /[ A- ]

Ķeguma tautas nams pirms...

Pagājušā gada 9. augustā tika sākti renovācijas darbi Ķeguma tautas namam, kurš pēdējos gadus tā vien prasījās pēc jauna veidola. Ārējās apdares sienas bija diezgan bēdīgā stāvoklī, jo apmetums vietām jau sāka atdalīties no sienām, tāpat arī jumts jau bija nokalpojis savu laiku.

Ķeguma tautas namam tika nomainīti logi, nosiltinātas ārsienas, nomainīts jumta segums un nosiltināti bēniņi. Ķeguma domes priekšsēdētāja vietnieks Raivis Ūzulis stāsta, ka visi darbi tika veikti, piesaistot KPFI (Klimata pārmaiņu finanšu instruments) finansējumu, un tos veikusi firma SIA «EMPOWER”. Kopējās izmaksas par visiem padarītajiem darbiem bija 72 339,23 Ls bez PVN. Tautas nama renovācija vēl nav pabeigta, jo to nācies apturēt bargās ziemas dēļ, taču plānotais renovācijas darbu pabeigšanas termiņš ir šā gada 27.maijs. R.Ūzulis arī atklāj, ka tās vēl nav vienīgās pārmaiņas, kas sagaida Ķeguma tautas namu. «Tiek rakstīti divi projekti, lai iegūtu finansējumu apgaismojuma aprīkojuma iegādei un iekštelpu remontam, un tad arī mūsu tautas nams būs gatavs.»

Ķeguma tautas nams iedzīvotājus priecē jau no 1951. gada, kad to uzcēla Ķeguma HES vajadzībām. Katru dienu tas tiek izmantots dažādām nodarbībām, te gan dejo, gan dzied, gan notiek interešu klubi pieaugušajiem un arī bērniem. Tāpat tautas nams sapulcē iedzīvotājus uz svētku koncertiem un ballēm, kā arī te mājvietu ir atradusi Ķeguma evaņģēliski luteriskā draudze.

... un pēc rekonstrukcijas.

Jutas Jemeļjanovas foto