FK «Fortūna» turpina uzvarēt, «OSC/FK-33» – sportiskā krīze

[ A+ ] /[ A- ]

«OSC/FK-33» Latvijas Kausa izcīņas spēlē tiekas ar FK «Spartaks»

Ar mainīgām sekmēm turpina spēlēt abas Ogres futbola komanda – «OSC/FK-33» un FK «Fortūna», kas piedalās Vidzemes reģiona 2010. gada 2. līgas futbola čempionātā. Fortūnieši turpina uzvaru sēriju, izcīnot sesto panākumu pēc kārtas, kamēr Ogres Sporta centra komandai sācies acīmredzams sportiskās formas kritums.

28. augustā FK «Fortūna» tikās ar FK «Smiltene-BJSS» un uzvarēja ar 4:2. Ar trim gūtiem goliem izcēlās M.Miholaps, bet vēl viens precīzs raidījums M.Makarova kontā. «OSC/FK-33» tajā pašā dienā Ogres stadionā uzņēma Staiceles «Bebrus» un neizteiksmīgā spēlē, kas varētu būt skaidrojama ar vairāku pamatsastāva futbolistu trūkumu, cīnījās neizšķirti – 2:2. Ogres komandas labā vārtus guva S.Lovčinovskis un E.Salcevičs.

Jau nākamajā dienā «OSC/FK-33» vēlreiz bija jādodas laukumā, lai Latvijas Kausa izcīņas 3. kārtas spēlē spēkotos ar Latvijas čempionāta 1. līgas komandu – FK «Spartaks» no Jūrmalas. Mūsējie cīnījās pašaizliedzīgi, vārtus daudzreiz glāba vārtsargs Mārcis Bormanis, tomēr bezgalīgi veikties nevarēja – jau pirmā puslaika beigās uz ogrēniešu vārtiem tika piespriests vienpadsmit metru soda sitiens, kuru viesi realizēja, bet otrajā puslaikā tika ielaisti vēl divi goli, piedzīvojot zaudējumu ar 0:3. Līdz ar to ogrēnieši no Kausa izcīņas turnīra ir iestājušies, bet visvairāk žēl, ka pašiem spēlē pret «Spartaku» neizdevās realizēt nevienu vārtu gūšanas iespēju, kuru bija pietiekoši.

«OSC/FK-33» nākamo spēli aizvadīs 4. septembrī, kad viesosies pie FK «Valka», bet FK «Fortūna» tajā pašā dienā izbraukumā tiksies ar Staiceles «Bebriem».