Ikšķilē noticis Latvijā pirmais Dubļu futbola turnīrs

[ A+ ] /[ A- ]

Komanda «Ikšķile United» (melnajos kreklos) cīnās dubļu futbola laukumā.

21. augustā Ikšķilē, Daugavas malā, iepretī Sv. Meinarda salai, visas dienas garumā norisinājās Latvijā pirmais Dubļu futbola turnīrs. Biedrības «Par stipru Latviju!» rīkotajās sacensībās piedalījās 20 komandas, vismaz divas no tām pārstāvēja Ikšķili.

Pasākuma organizatori nebija prasījuši, lai komandas norāda, no kurienes tās ir, tomēr divas no tām varēja atpazīt pēc nosaukumiem – «Ikšķile» un «Ikšķile United». Komanda «Ikšķile» savā apakšgrupā ar 5:0 sagrāva «7 polši Daugavā», ar 3:0 uzvarēja «Ropaži lkr», bet ar 0:1 piekāpās «Basas kājas dubļos slīd», un ar 1:2 – FK «Slūžas», izcīnot 3. vietu grupā. Arī «Ikšķile United» savā apakšgrupā ierindojās 3. vietā, ar 3:0 uzvarot «A tur kurmis», ar 1:0 pārspējot «Go Go Go», cīnoties neizšķirti ar «Kurmāles rukšiem» (0:0), kā arī ar 0:3 piekāpjoties «DnB Nord».

3. vietu izcīnīja arī komandas «Ikšķile» meitene, kura piedalījās Mūzu sacensībās. Tā kā tā bija godalgota vieta kopējā vērtējumā, tad balvā viņa saņēma dāvanu karti no SPA centra.

Par Latvijā pirmā Dubļu futbola turnīra uzvarētājiem kļuva komandas «USB – United Sexy boys», «DnB Nord» un «Labāk būtu dzēruši».