Ikšķiles pilsētas svētku laikā saziedoti 276 lati

[ A+ ] /[ A- ]

Ikšķiles pilsētas svētku laikā «Dzīves skolas» jaunieši aicināja ikkatru ziedot projektam «Atbalsts skolas somai».

Biedrības «Dzīves skola» pārstāve Kristīna Krilovska informē, ka Ikšķiles pilsētas svētku laikā daudzi iedzīvotāji atsaucās «Dzīves skolas» jauniešiem un projektam «Atbalsts skolas somai» kopumā saziedoja 276,61latu.

Negaidot akcijas noslēgumu, kas paredzēts 28.augustā, saziedotie līdzekļi jau tagad tiks izlietoti dāvanu karšu iegādei. Minētās kartes izsniegs ģimenēm, kas lūgušas palīdzību Ikšķiles novada pašvaldības Sociālajā dienestā, lai varētu sagatavot bērnus skolai. Dāvanu kartes varēs izlietot, iegādājoties tikai skolas preces. Šobrīd saziedotās naudas visiem bērniem vēl nepietiek, jo tādu, kuriem nepieciešama palīdzība, ir vairāk kā 60, taču organizatori cer, ka nepieciešamie līdzekļi tiks saziedoti akcijas noslēguma koncerta laikā «Atvērta sirds», kas paredzēts 28.augustā Ikšķiles estrādē. Plānots, ka koncertā piedalīsies daudzu iemīļotie mākslinieki – dziedošā Grīnhofu ģiemene, Riču ģimene. Aisha, Kaža, Ieva Akuratere ar grupu, Ilze Purmaliete, Niks Matvejevs un Ieva Strugova.

«Atvērtas sirds diena» ir labdarības akciju tradīcijas aizsākums Ikšķiles novadā. Atvērta sirds jūt un redz, kuram nepieciešama palīdzība. Atvērta sirds ir gatava palīdzēt, atvērta sirds arī spēj palīdzēt. Tā ir līdzīga eņģeļa labajai sirdij.

«Akcijas ietvaros ikviens tiek aicināts ziedot naudu skolas piederumu iegādei tiem bērniem, kuru ģimenes dzīvo zem krīzes iztikas minimuma. Izdzīvošanas jautājums ir aktuāls daudzbērnu ģimenēs, kā arī tajās ģimenēs, kurās bērnus audzina tikai viens no vecākiem vai arī vecāki ir bezdarbnieki,» saka K.Krilovska.

Dzintras Dzenes foto