Ikšķilē atklāts E.Masaļska fitnesa centrs

[ A+ ] /[ A- ]

Vakar, 2.septembrī, Ikšķilē apmeklētājiem durvis vēra jauns sporta centrs – E.Masaļska fitnesa centrs MŪSU FITNESS. Tas būs modernākais un lielākais sporta klubs Pierīgā, un tā saimnieks ir bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs, bet tagad DINAMO RĪGA un Latvijas valstsvienības treneris Edgars Masaļskis kopā ar dzīvesbiedri Ievu.

E.Masaļska fitnesa centrs MŪSU FITNESS atradīsies jaunuzceltā multifunkcionālā ēkā Daugavas krastā Ikšķiles pilsētā, Kraujas ielā 8. Jaunajā sporta klubā apmeklētājiem būs pieejams jauns un mūsdienīgs trenažieru zāles inventārs, kā arī plašas un modernas grupu nodarbību zāles, kas profesionālu treneru vadībā ļaus nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm ļoti plašam iedzīvotāju lokam – sākot no veselības grupām līdz pat profesionāliem sportistiem.

Edgars Masaļskis ar sievu Ievu fitnesa nozarē darbojas jau sešus gadus, jo no 2013.gada Ikšķilē pārvaldīja sporta klubu EE Fitness, taču tas atradās telpās, kas vairs neatbilst mūsdienu prasībām. Tādēļ tika pieņemts drosmīgs lēmums – realizējot lielāko privāto investīciju projektu Ikšķiles novadā, tika uzbūvēta pilnīgi jauna ēka (platība – 860 m2), kurā atradīsies jauns un moderns sporta klubs, kā arī privātā Montessori sākumskola, bērnu dārzs «Ķiparu nams» un mūsdienīga kafejnīca.

Veidojot šo sporta centru, E.Masaļskis varēja izmantot savu milzīgo pieredzi, kas iegūta ilgās un spožās hokeja karjeras laikā, un, nepašaubāmi, tas padarīs šo sporta klubu īpašu un unikālu.