Ikšķiles novada pašvaldība rīko Dubkalnu ūdenskrātuves sakopšanas talku

[ A+ ] /[ A- ]

Ikšķiles novada pašvaldība aicina visus interesentus piedalīties Dubkalnu ūdenskrātuves tīrīšanas un krastmalas sakopšanas talkā, kas notiks 14. aprīlī, sākums pulksten 10.00.

Tuvojas peldsezona, un, lai labāk sagatavotos tai, sadarbojoties ar VUGD un SIA «FLO-TEX», tiks veikta Dubkalnu ūdenskrātuves tīrīšana, izvācot potenciāli bīstamos priekšmetus, kas varētu apdraudēt peldētāju drošību. Savukārt iedzīvotāji aicināti iesaistīties krastmalas labiekārtošanas darbos – krastu attīrīšanā no bebru nograuztajiem kokiem, taciņas veidošanā, krūmu apgriešanā u.c. Līdzi jāņem rokas zāģīši, zaru šķēres, grābekļi un lāpstas, bet ar cimdiem un atkritumu maisiem, kā arī siltām pusdienām talciniekus nodrošinās organizatori.

Talku rīko Ikšķiles novada pašvaldība sadarbībā ar OINPA TSAK «Zilie kalni», piedaloties projektā «Lejasdaugavas novadu iedzīvotāju iesaiste velo un ūdenstūrisma maršrutu par godu Latvijas simtgadei izstrādē, kā arī vides izglītošanā». Projektu līdzfinansē Latvijas Vides aizsardzības fonds, atbalsta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.