Informatīvā diena un seminārs uzņēmējiem

[ A+ ] /[ A- ]

16.oktobrī Ogres tehnikumā notiks mācības jauniešiem – topošajiem uzņēmējiem, bet 23.oktobrī Ogres Biznesa inkubators rīkos informatīvo semināru uzņēmējiem.

Realizējot aktivitāti «Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai», Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs rīko mācības jauniešiem ar mērķi atbalstīt gados jaunu cilvēku uzņēmējdarbības uzsākšanu lauku teritorijās, sniedzot iespēju iegūt ar uzņēmējdarbību saistītas zināšanas, apmeklējot intensīvu mācību kursu, un iespēju iegūt naudas balvu, ko var izmantot biznesa idejas īstenošanai, piedaloties jauno uzņēmēju konkursā. Uz pasākumu tiek aicināti jaunieši vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri vēlas iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par uzņēmuma veidošanu, uzsākt īstenot vai attīstīt savu uzņēmējdarbības ideju laukos, vai īstenot ar uzņēmējdarbību nesaistītu sabiedrisku aktivitāti kādā no Latvijas lauku reģioniem. 16.oktobrī pulksten 10.00 Ogres tehnikumā notiks informatīvā diena par mācībām, konkursu «Laukiem būt», pašvaldību atbalstu, Ogres Biznesa inkubatora piedāvātajām iespējām, kā arī būs pieredzes stāsts no iepriekšējo gadu mācību dalībnieka. Informatīvās dienas noslēgumā varēs pieteikties mācībām. Informatīvā diena un mācības bezmaksas. Pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi elina.masteiko@llkc.lv.

23.oktobrī pulksten 11.00 Ogrē, Brīvības ielā 32, notiks Ogres Biznesa inkubatora (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)) rīkotais informatīvs seminārs «Inovāciju vaučeru programma». Kopš septembra beigām ir atsākta projektu pieņemšana inovāciju vaučeru programmā, kuras mērķis ir veicināt inovācijas aktivitāti komersantos un augstas kvalifikācijas darbiniekiem atbalstot jaunu vai būtiski uzlabotu produktu vai tehnoloģiju attīstību. Informatīvajā seminārā par LIAA piedāvāto inovāciju vaučeru programmu aģentūras pārstāve Linda Grīnfelde informēs par programmu: kas un kādos gadījumos var pieteikties tai un kāds ir pieejamais līdzfinansējums. Ikviens interesents varēs uzdot sevi interesējošus jautājumus un noskaidrot, vai viņa biznesa ideja atbilst programmas prasībām. Pieteikšanās līdz 22.oktobrim interneta vietnē www.liaa.gov.lv.

Agate Gavare