Ja draudzēsies ar Inesi, dižus lomus svinēsi

[ A+ ] /[ A- ]

Madlienas pagasta copmaņi un viņu draugi jau kādu laiciņu veiksmīgi beiguši ziemas sezonu. Nu apkopoti rezultāti un sumināti uzvarētāji.

Madlienas makšķernieku priekšstāvis un statistikas autors Andris Šrāders ir apmierināts. Vismaz pēdējā zemledus posmā fortūna, kautrā, bērzu birztaliņu ieskautā Ineša personā, bija visnotaļ dāsna.

Pēdējā spēkošanās reizē piedalījās 17 ziemas copes meistari no Rīgas, Ķeipenes un Madlienas. Ko tur daudz vēl minēsi – šoreiz jāiekaro Inesis… Un izdevās! Sen nebija redzēti tik apķērīgi asari un asarīši, raudas, brekši un breksēni, kā arī ezera saimnieki – ķīši.

Kopējais loms – 40 kilogrami! Par trešās kārtas uzvarētāju kļuva Sandis Vārbergs, kura pūrā 5,140 kilogrami dažādu zvīņnešu. Otrajā vietā ar 3,960 kilogramus smagu lomu ierindojās Raitis Līdaks, bet trešo pozīciju sev nodrošināja Ivars Šrāders, nosverot 3,660 kilogramus gaužu asaru un sarkanacainu raudu… Šāds dzīvsvars viņam ļāva ziemas sezonās kopvērtējumā izcīnīt pirmo vietu individuālajā sāncensībā.

Otro vietu ieguva Māris Virsnītis, bet trešo – Juris Galvāns.

Komandu konkurencē, trīs kārtās sakrājot 16,090 kilogramus smagu lomu, uzvarēja bijušie madlienieši J. Galvāns, M. Virsnītis, G. Mancevičs un M. Saulītis no Rīgas vienības. Otrā bija paaudžu blice «Atpūtas», tas ir, I. S. T. un A. Šrāderi (13,880 kilogrami zivtiņu), bet trešo vietu nopelnīja iepriekšējo gadu laureāti – Ķeipenes saliedētā komanda, kurā startēja S. Āboliņa, R. Drēviņš, Z. un D. Zelči (11,150). Tālākās vietās palika vēl trīs Madlienas pagasta vienības. Visi veselīgā vaļasprieka entuziasti saņēma attiecīgā kaluma medaļas, sponsoru balvas un atbalstītāju dāvanas.

Paldies makšķerēšanas pasākumu nesavtīgajiem labvēļiem – SIA «Madliena 2», SIA «Ajona», SIA «Rasas Madlienā», pagasta pārvaldei un galvenajam sponsoram Sandim Šrāderam.