Jau devīto reizi Ogrē notiks «Līkā tilta regate»

[ A+ ] /[ A- ]

25.maijā jau devīto gadu pēc kārtas Ogrē pie gājēju tilta pār Ogres upi norisināsies «Līkā tilta regate», ar kuru tradicionāli tiek atklāta aktīvā tūrisma sezona. Regates sākums pulksten 14.00.

Pasākuma laikā paredzētas arī dažādas citas aktivitātes, kurās visas dienas garumā varēs iesaistīties ogrēnieši un pilsētas viesi.

Visiem apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un degustācijās, iepirkties mājražotāju tirdziņā, kā arī bez maksas izmēģināt spēkus SUP dēļa airēšanā un trošu nobraucienā pār Ogres upi. Noteiktos laikos interesenti varēs doties nelielā izbraucienā ar plostu no Līkā tilta līdz Daugavai. Pēc sacensību noslēguma visi laipni aicināti noskatīties ūdensmotociklu šovu.

Lai piedalītos regates sacensībās, nepieciešams izveidot komandu trīs dalībnieku sastāvā un izgatavot komandas karogu (būs iespēja izveidot savu karogu uz vietas). Diviem dalībniekiem jāairē, bet trešais būs karoga turētājs. Dalība sacensībās ir bez maksas. Par laivošanas inventāru parūpēsies sacensību organizatori, bet komandas galvenais uzdevums – pēc iespējas īsākā laikā veikt apmēram 100 m distanci turp un atpakaļ. Regates dalībnieki aicināti padomāt par tērpiem un komandas vizuālo noformējumu, jo atraktīvāk ģērbtie regates dalībnieki tiks pie pārsteiguma balvām, ko sarūpējuši pasākuma atbalstītāji. Pirmo triju vietu ieguvēji tiks pie vērtīgām balvām, no kurām galvenā būs kruīza ceļojums Rīga–Stokholma–Rīga četrām personām. Pasākumu organizē Ogres novada Tūrisma informācijas centrs.