Jaunās strūklakas Ogres centrā darbosies 18.novembra vakarā

[ A+ ] /[ A- ]

«OVV» jau rakstīja, ka nobeigumam tuvojas šovasar uzsāktie būvdarbi Brīvības ielas skvērā līdzās ēkai «Pie zelta liepas». Skvērs ieguvis jaunu veidolu – ar plašāku laukumu un jauniem arhitektoniskiem risinājumiem. Pilsētas centra vēsturiskās apbūves teritoriju turpmāk rotās arī strūklaku komplekss «Digitālais ūdens aizkars», ko veido divas atsevišķas strūklakas ar sinhronizēti savienotām ūdens padeves sistēmām.

Pagājušajā nedēļā strūklaku kompleksa darbība tika izmēģināta. Būvuzņēmuma speciālisti un Ogres novada pašvaldības pārstāvji, kā arī garāmgājēji varēja pārliecināties, ka strūklakas darbojas.

Pazeminoties gaisa temperatūrai, strūklakas Latvijā tiek ieziemotas. Taču šobrīd ir novembrim neraksturīgi silts, tādēļ strūklaku ieziemošanu var atlikt uz vēlāku laiku. «Ja laika apstākļi 18.novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, būs piemēroti strūklaku darbībai, svētku prieku ogrēniešiem un pilsētas viesiem vairos arī jaunās strūklakas,» informē Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

Plānots, ka strūklaku komplekss «Digitālais ūdens aizkars» 18.novembrī darbosies no pulksten 18 līdz pusnaktij.