Jūnija sākumā Senlietu kolekcionāru un restauratoru diena Ikšķilē

[ A+ ] /[ A- ]

1. un 2.jūnijā Ikšķilē notiks biedrības «Latvijas Antīko automobiļu klubs» organizētā Senlietu kolekcionāru un restauratoru diena.

Tas ir tradicionāls restauratoru, kolekcionāru un seno lietu cienītāju pasākums. Jau vairāk nekā trīsdesmit gadus Latvijas Antīko automobiļu klubs šāda veida saietu divas reizes gadā rīko Ikšķilē. Tā ir iespēja satikt hobija domubiedrus, dalīties pieredzē par dažādu priekšmetu restaurāciju, papildināt savas kolekcijas ar jauniem eksponātiem, vai arī vienkārši iegūt kādu senu sadzīves priekšmetu, gleznu vai vāzi sava mitekļa interjeram. Saietā piedalās dažādu lietu krājēji, bez jau minētajām lietām tur būs iespējams atrast gan rezerves daļas savam retro automobilim, motociklam vai velosipēdam, gan arī senāku laiku periodiskos izdevumus, kalendārus, grāmatas, rotaļlietas un porcelāna izstrādājumus.

Pasākuma dalībniekiem atļauts ierasties piektdien, sākot no pulksten 15.00. Līdz tam laikam teritorija būs slēgta. Dalībniekiem sazināties ar Agri Šmitu (tālr. 29437760, e-pasts: agris.smits@motormuzejs.lv). Apmeklētāji laipni aicināti sestdien un svētdien jau no agra rīta, ieeja – 1,0 eiro.