Ķeguma novads svinēs svētkus «Tāls ir zvaigznes ceļš»

[ A+ ] /[ A- ]

24. un 25.maijā savus svētkus svinēs Ķeguma novads. Ķegumieši saviem svētkiem devuši tēlainu nosaukumu «Tāls ir zvaigznes ceļš», lielākā daļa pasākumu notiks parkā pie Ķeguma Tautas nama.

24.maijā pulksten 19.00 sāksies Ķeguma novada amatiermākslas kolektīvu koncerts un diskotēka, bet pulksten 21.00 – nakts orientēšanās sacensības.

25.maijā jau no paša rīta – pulksten 8.00 – sāksies svētku gadatirgus. Pulksten 9.00 Ķeguma evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks Svētku dievkalpojums. Visas dienas garumā dažādas aktivitātes paredzētas gan parkā, gan pludmalē, bet Ķeguma komercnovirziena vidusskolas stadionā norisināsies sporta sacensības. Pulksten 18.00 pie Ķeguma Tautas nama sāksies Svētku gājiens. Pulksten 18.30 paredzēts Ķeguma novada amatiermākslas kolektīvu koncerts. Pulksten 20.30 pie Ķeguma dienas centra notiks Uguns šovs, bet pulksten 21.30 parkā uzstāsies latviešu mūziķis, trombonists un dziedātājs Intars Busulis kopā ar abonementa orķestri. Pulksten 23.00 paredzēts Strūklaku šovs, bet 23.30 – Svētku salūts. Pēc salūta – zaļumballe ar grupu «Bruģis» un DJ Alvi. 24. un 25.maijā bez maksas nokļūt uz svētku pasākumu un mājup Ķeguma novada robežās varēs ar pašvaldības transportu.