Ķeguma tautas namam vajadzīgs vadītājs uz noteiktu laiku

[ A+ ] /[ A- ]

Ķeguma novada pašvaldība aicina darbā uz noteiktu laiku Ķeguma tautas nama vadītāju. Kopš šī gada sākuma tautas namu vada Dace Māliņa, bet, kā noskaidroju, kādu laiku viņa to nedarīs, jo ģimenē gaidāms priecīgs notikums.

Ķeguma novada pašvaldības paziņojumā par to, ka tiek meklēts Ķeguma tautas nama vadītājs, norādīts, ka amata pretendentu pieteikuma dokumenti tiks pieņemti līdz 27.jūlija pulksten 13.00. Kā jau iepriekš tika informēts, Ķeguma novada pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos arī uz Sociālās aprūpes centra «Senliepas» vadītāja vietu. Pieteikuma dokumentu pēdējā pieņemšanas diena ir šodien, 17.jūlijā.

Lielvārdes novada pašvaldībā šobrīd ir tikai viena aktuāla vakance – Lielvārdes pamatskolai vajadzīgs pavārs ar pieredzi sabiedriskajā ēdināšanā. Interesēties, zvanot uz tālr. 25733164.

Visvairāk vakanču ir Ogres novada pašvaldībā – lielākoties skolās. Divu pēdējo nedēļu laikā vien izsludināta pieteikšanās astoņām pedagogu vietām. Suntažu vidusskolai vajadzīgs sporta skolotājs, Ogres 1.vidusskolai – fizikas, mūzikas, matemātikas, kā arī latviešu valodas un literatūras skolotājs. Ķeipenes pamatskola aicina darbā sporta un vēstures skolotāju, bet Ogres bērnudārzs «Dzīpariņš» meklē pirmsskolas izglītības skolotāju.

Ikšķiles novadā noslēgusies pieteikumu pieņemšana uz daudzajām vakancēm jaunajā bērnudārzā «Čiekuriņš». Ikšķiles Brīvā skola joprojām aicina pulkā dabas zinību skolotāju un sākumizglītības skolotāju, motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pasta adresi info@brivaskola.lv.

Ritvars Raits