Ko mums sola Dzeltenā zemes suņa gads?

[ A+ ] /[ A- ]

Tuvojas mūsu gads!

Saskaņā ar Austrumu horoskopu, aizejošais ir Sarkanā uguns gaiļa gads, ko naktī uz 16.februāri nomainīs Dzeltenā zemes suņa gads. «OVV» piedāvā nelielu ieskatu astrologu prognozēs, ko sagaidīt no cilvēka visuzticamākā četrkājainā drauga vārdā nosauktā gada.

Dzeltenā Suņa gadā astrologi sola atelpu no sarežģītām situācijām. Gads būs salīdzinoši mierīgs, cilvēki centīsies saglabāt savaldību un, ja arī sanāks kāda asāka situācija, spēs ātri saņemties. Suns palīdzēs rast kompromisus. Tas sola līdzsvaru visās dzīves jomās. Kļūsim iecietīgāki viens pret otru, patiesāki savstarpējās attiecībās, labestīgāki, devīgāki. Suns iemieso taisnīgumu un nekad nenodos. Par vienu varam būt droši – viss būs skaidri un taisnīgi. Suņa simbols nozīmē arī uzticību, draudzību, stabilitāti. To pašu sniedz arī zemes simbols. Šajā gadā vajadzētu izvairīties no strīdiem un vētrainas izskaidrošanās. Veiksies tiem, kas būs noskaņoti optimistiski.

Labs gads godīgiem un taisnīgiem cilvēkiem

2018.gadā būs svarīgi aizstāvēt savas intereses, tāpēc pieaugs nepieciešamība pēc advokātu un citu tiesībaizsardzības iestāžu sfērā strādājošo pakalpojumiem. Pieņēmuši galīgo lēmumu kādā jautājumā, mēs par to cīnīsimies līdz pēdējam, ķeroties pat pie salmiņa. Suns atšķiras ar piesardzību visās jomās. Tas necenšas gūt nesamērīgus ienākumus un iegūt varu. Neveiksmi piedzīvos mēģinājumi iedzīvoties uz cita nelaimes rēķina. Suns skaidri zina, ko vēlas no dzīves, tāpēc avantūristiem un afēristiem šis gads neko labu nesola. Ieteicams iesaistīties tikai tajos projektos, kur risks ir minimāls. Daudziem būs jūtams uzlabojums materiālajā sfērā, taču tā nebūs veiksme, bet gan smaga un godprātīga darba rezultāts. Nevajadzētu neapdomīgi tērēt naudu. Nopietni finansiāli satricinājumi nav gaidāmi, kas biznesā iesaistītajiem ļaus justies pārliecinoši un attīstīt jaunas idejas. Veiksmīgs gads tiem, kuru bizness saistīts ar modi, izdevējdarbību, izglītību, tiesībaizsardzības jomu, izklaidēm, enerģētiku, nekustamajiem īpašumiem. Savukārt ne visai veiksmīgs banku sfērā, auto tirdzniecības, loģistikas un sakaru jomā strādājošiem. Arī saskarsmē ar konkurentiem ir bīstami liekuļot un atkāpties no noteikumiem, jo suns ir ļoti jūtīgs pret vispārcilvēcisko likumu pārkāpšanu, nelietībām un nelikumībām.

Suņa gadā visu vajag darīt bez steigas un ar apdomu, jo suns pēc savas būtības ir ļoti pacietīgs. Tad arī panākumi neizpaliks!

Neaizmirstiet draugus un tuviniekus!

Gads būs labvēlīgs draudzības saišu nostiprināšanai, taču draugu lokā ielaidiet vien tos, kam patiesi var uzticēties. Suņa gadā svarīgi uzturēt labas attiecības ar tuviniekiem, jo suns ir dzīvnieks, kuram ļoti svarīgas ģimeniskās saites. Viņam nepatīk, ka tiek tērēta nauda kaitīgiem ieradumiem – cigaretēm un alkoholam, tāpēc šis gads ir ļoti labvēlīgs, lai atbrīvotos no šiem postošajiem ieradumiem. Gads būs veiksmīgs arī precībām, bērnu un mazbērnu sagaidīšanai. Precētiem pāriem stiprināsies ģimeniskās saites, bet brīvajiem šis ir ļoti labvēlīgs laiks sastapt savas otrās pusītes.

Ko gads sola dažādām zodiaka zīmēm?

Auni varēs realizēt savu potenciālu ar nosacījumu, ja kontrolēs emocijas. Viņi nedrīkst būt impulsīvi, nesavaldīgi un padoties kārdinājumiem. Darba lietās dinamikas netrūks, arī finansiālajos jautājumos nebūs pamata satraukumam. Mīlas frontē pavasara pusē iespējams jūtu uzplaukums, bet vēlā rudenī attiecībās var rasties samezglojumi. Auniem var pieaugt liekais svars, tāpēc vēlams ievērot mērenību, priekšroku dodot augļiem, dārzeņiem, zivīm, jūras veltēm, svaigām sulām un zaļajai tējai.

Vērsim suņa gads nesīs ģimenes omulību, labklājību un mierīga dzīves plūduma baudīšanu. Gada pirmajā pusē iespējams pēkšņs kāpums pa karjeras kāpnēm.  Tiesa gan, visa gada garumā var būt jūtama spriedze ienākumu – izdevumu sakarā. Gada nogalē situācija uzlabosies. Vērsim nebūs laika slimošanai, taču tas nenozīmē, ka par veselību var nerūpēties. Jāstiprina imunitāte, jāvingro un jālieto sabalansēts uzturs. Ieteicams laikus apmeklēt zobārstu, pat ja nekas nesāp.

Dvīņiem ieteicams izvairīties no dažādām avantūrām. Jāpārvērtē dzīves pamatvērtības un jāievēro mērenība it visā. Gads gan var iesākties spraigāk, nervozāk – īpašas rūpes var sagādāt jaunākā paaudze. Finansiālie un īpašuma jautājumi risināsies bez problēmām. Mīlestībā, attiecību frontē jauks var būt pavasaris, jūniju ieskaitot, bet jūlijā attiecību sakarā iespējamas raizes. Var saasināties muguras problēmas. Labākais risinājums – baseina apmeklējums. Vēlams saudzēt arī balss saites.

Vēžiem gads sniegs ģimenes priekus un pārticību. Mierīgie, līdzsvarotie vēži izjutīs enerģijas pieplūdumu, bet jābūt pacietīgiem, nedrīkst lieki riskēt. Var nākties risināt ar lielāku īpašumu, mantojumu saistītus jautājumus. Labs laiks mācīties, iegūt papildus izglītību. Finansiālie jautājumi nesagādās problēmas, arī mīlestības frontē īpaši sarežģījumi nav gaidāmi. Vēzis nedrīkst pārgurt līdz spēku izsīkumam, jo tas var novest pie depresijas. Šogad iespējami diezgan grūti konstatējami slimību cēloņi, slēptas formas, tāpēc labāk paļauties uz speciālistiem. Vēlams rast laiku atpūtai un meditēšanai, neaizmirst par vitamīniem un laika pavadīšanu ģimenes lokā, kas ir vislabākās zāles.

Lauvām jāsamazina ambiciozitāte un ieradums pavēlēt visiem it visā. Satraukuma pamatā var būt finansiālais un īpašumu jautājums. Attiecību sastrēgumstunda iespējama oktobrī – novembrī. Decembris pats atraisīs samezglojumus mīlas frontē. Lauva bieži vien izvēlas mazkustīgu dzīves veidu. Suņa gadā no omulīgā dīvāna vai kabineta jāpārceļas uz sporta zāli vai tenisa kortu. Lai pavairotu spēkus, kas nav neizsīkstoši, noderēs ik rīta vingrošana! Jāvairās no stresa un jācenšas sevi harmonizēt. Jūtīga var būt sirds un asinsrites sistēma.

Jaunavas varēs mierīgi uzelpot pēc saspringtā Gaiļa gada, taču nevajadzētu krist otrā galējībā un kļūt apātiskām. Darba lietās gada sākumā būs neliels satraukums, bet situācija pamazām normalizēsies. Vairāk laika jāatvēl tuviniekiem. Finansiāli stabils laiks visa gada garumā. Labs laiks attiecībām jūlijā, augustā, septembrī. Lai atjaunotu spēkus, palīdzēs sabalansēts uzturs, garda tēja, laba grāmata un silts pleds. Protams, laiku pa laikam tomēr nevajadzētu aizmirst par fizikām aktivitātēm, jo kalorijas var pieaug gluži nemanot.

Svariem gads dāvās dažādus rēbusus un galvas lauzīšanu. Nebūs iespējams izvairīties no atbildības, svarīgu lēmumu pieņemšanu noveļot uz citu pleciem. Ieklausieties sevī un apkārtējos. Lieki neriskējiet. Neceriet uz brīnumu – šogad vairāk realitātes. Finanšu un īpašuma tēmas risināsies labvēlīgi. Veselība būs galvenais, par ko jārūpējas. Svariem iespējama hronisku saslimšanu saasināšanās, tāpēc jau laikus ieplānojiet ārstniecības kursu, fizioterapeita, masāžas vai sanatorijas apmeklējumu.

Skorpioniem šis būs kardinālu pārmaiņu gads. Tā var būt gan darba maiņa, gan pārcelšanās uz jaunu mitekli. Ja neesat gatavi pārmaiņām, tad gads nesīs panīkumu un rutīnu. Labvēlīgs gads finanšu ieguldījumiem. Arī īpašuma lietās veiksies – var pirkt un pārdot. Mīlas lietās patīkams gada sākums, bet rudens pusē iespējami sarežģījumi. Var uzrasties reiz bijušie mīļotie, vai arī paši vēlēsieties atjaunot sen ierūsējušas attiecības. Skorpionam suns sola labu veselību, bet ar nosacījumu – atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, biežāk doties pastaigās dabā. Sportojot jāievēro mērenība, nedrīkst aizrauties ar ekstremāliem sporta veidiem, jo Skorpionam nereti raksturīgi pārvērtēt savus spēkus, tāpēc var gūt traumas un iedzīvoties sirds slimībās.

Strēlniekus gaida iedvesma un optimisms. Suņa gads dāvās brīnumainus iespaidus no ceļojumiem un jaunas iepazīšanās. Finanšu un īpašumu jautājumi risināsies labvēlīgi. Kāds sasāpējis jautājums var atšķetināties vasaras nogalē. Aktīvāks solās būt februāris un marts, kad enerģijas būs daudz, līdz ar to padarīt varēs arī neiespējamo! Strēlnieks būs labā fiziskā formā, bet tas nenozīmē dvēseles mieru. Jāsaudzē nervu sistēma, izvairoties no liekiem stresiem un pārdzīvojumiem. Nepieciešams gūt pēc iespējas vairāk pozitīvu emociju, pavadīt vairāk laika svaigā gaisā.

Mežāžiem Suņa gads solās būt lielisks. Sekmēsies gan ģimenes attiecību nostiprināšanā, gan darbā. Uzlabosies arī finansiālā situācija. Taču jāizvairās izrādīt neapmierinātību par ikdienišķiem sīkumiem, to Dzeltenais suns var nepiedot. Mīlestībā un radošajā lauciņā labvēlīgāks laiks būs gada sākums, aprīlis un augusts. Šogad sevi saudzējiet, mīliet, palutiniet. Mežāžiem iespējamas elpošanas ceļu saslimšanas, arī mugurkaula un locītavu vainas var kļūt aktuālas. Ieteicams vingrot, uzturēties labi vēdinātās telpās, nodoties jogai.

Ūdensvīriem gada prognoze ir divējāda. Viņi spēs sasniegt necerētas virsotnes karjerā, bet tajā pašā laikā saskarsies ar tuvinieku neizpratni. Tāpēc neaizmirstiet veltīt laiku ģimenei un draugiem. Varbūt nemēģiniet šogad tikt pie nopietnām atbildēm un pieņemt globālus lēmumus. Vairāk klausiet savai intuīcijai un pēkšņām atklāsmēm, kas var būt uzticamākas nekā liela prātuļošana. Attiecību lauciņā, kā vienmēr: mierīgi – nemierīgi, kā jau Ūdensvīru enerģētikai pieklājas. Šoreiz attiecību sakarā kāda atkārtota situācija var nervus pakutināt rudens pusē. Veselībai nebūs ne vainas, taču Ūdensvīram jāpiesargās no lieku kaloriju uzņemšanas, kas var ne vien sabojāt figūru, bet ietekmēt arī veselību. Risinājums – diēta un sportiskas aktivitātes visa gada garumā.

Zivīm suņa gads ir atelpas laiks spēku uzkrāšanai, sevis palutināšanai, bet vienlaikus arī aktīvs darba periods. Atgriezīsies optimisms un enerģija, bet psiholoģiski gads nebūs viegls. Finansiāla rakstura problemātiku nemana, ja nu vienīgi gada otrajā pusē var rasties kāds sarežģījums, bet būs arī iespēja nopelnīt. Mīlestības jomā un radošajās nodarbēs labs gads. Iespējamas traumas, tāpēc jāievēro piesardzība, taču tas nebūt nenozīmē, ka zivis nedrīkst nodoties sportiskām nodarbēm. Kāju veselībai ieteicamas ārstnieciskās vannas no zāļu uzlējumiem, muskuļus atslābinoša un relaksējoša masāža.

*

Ticēt horoskopiem vai nē, tas ir katra paša ziņā, bet viens ir skaidrs– godīgums, labestība un sirds siltums, kas ir šī gada pavadoņi, vienmēr sevi attaisnos.

Materiāla sagatavošanā izmantoti ārzemju interneta portālu resursi.

Dzintra Dzene

Dzintras Dzenes foto