Konkursa «Mana sapņu klase» noslēgumā cels smilšu pili

[ A+ ] /[ A- ]

Pagājušā mācību gada laikā Lielvārdes Attīstības fonds (LAF) bija izsludinājis konkursu «Mana sapņu klase», kurā tika atbalstīti trīs projekti. Konkurss sekmīgi noslēdzies ar visu triju projektu īstenošanu dzīvē, tāpēc LAF valdes priekšsēdētāja Ilze Kreišmane apsveic visus to realizētājus, pateicoties par ieguldīto darbu, laiku un enerģiju.

Realizētie projekti: 1) Lēdmanes pamatskolā skolotājas Kristīnes Kukas klase tagad ir pilnībā aprīkota «Radošai atpūtai!», Lielvārdes pamatskolā skolotājas Andas Bariņas klase aicina citus skolēnus baudīt «Radoši muzikālus piedzīvojumus», bet Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 3.stāvā darbojas «Interaktīvā rotaļu siena».

Konkursam būs arī noslēguma pasākums. Tas notiks 7.oktobrī pulksten 12.00, kad kopā ar mākslinieku Zigmundu Vilni uz Spīdalas saliņas taps Lielvārdes smilšu pils. Aptuveni 3,5 tonnas smilšu pārvērtīsies pilī, kurai skolēni varēs būvēt klāt savus pils elementus, sekojot mākslinieka pamācībām un norādēm. Visi Lielvārdes novada bērni aicināti piedalīties šajās patiesi interesantajās un savdabīgajās atvadās no vasaras! Pēc pils celtniecības darbiem visi tiek laipni aicināti piedalīties konkursa projektu īstenotāju sumināšanā pie garda cienasta kultūras nama telpās.