Kopš vakardienas daļa vilcienu biļešu ar 25 % atlaidi

[ A+ ] /[ A- ]

No 16.oktobra līdz 2018.gada 20.aprīlim darba dienu vidū biļetes vienam braucienam ar vilcienu var iegādāties ar 25 % atlaidi, pērkot tās gan biļešu tirdzniecības kasēs, gan «Pasažieru vilciena» mājaslapā un mobilajā lietotnē, gan vilcienā pie konduktora kontroliera.

Biļešu cenas šajā dienas daļā ir draudzīgākas, domājot galvenokārt par cilvēkiem, kuri nav saistīti ar noteiktu darba vai mācību laiku un var brīvi plānot savu pārvietošanos.

Atlaide biļetēm vienam braucienam tiek piemērota: deviņiem vilcieniem maršrutā Rīga-Skulte-Rīga, 11 vilcieniem maršrutā Rīga-Aizkraukle-Rīga, astoņiem vilcieniem maršrutā Rīga-Jelgava-Rīga, 19 vilcieniem maršrutā Rīga-Tukums-Rīga.

Vilcienu kustības sarakstos pie biļešu kasēm un pieturvietu informatīvajos stendos vilcieni, kuriem tiks piemērota atlaide, būs atzīmēti ar zaļas krāsas zīmi. Arī mājaslapā un mobilajā lietotnē šie vilcieni būs atzīmēti ar 25 % atlaides zīmi. Iegādājoties e-biļeti, konkrētā maršruta cena jau būs norādīta ar 25 % atlaidi.

Gadījumā, ja ir iegādāta biļete ar 25 % atlaidi, bet tomēr nolemts braukt ar vilcienu, kuram šī atlaide nav piemērota, tad var veikt piemaksu kasē vai pie konduktora kontroliera. Pasažieriem jāņem vērā, ka, iekāpjot vilcienā stacijā, kurā ir atvērta biļešu kase, biļete pie konduktora/kontroliera maksās par 0,50 eiro dārgāk.