KULTŪRA: Kas? Kur? Kad?

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novadā

Ogrē

17.augustā pulksten 19 – muzikālais pikniks Zilajos kalnos.

17.augustā pulksten 19 Ogres Kultūras centra Lielajā zālē – izrāde «Debesu vārti un Elles liesmas».

18.augustā pulksten 15 un 19.augustā pulksten 19 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē uz skatuves kāps aktieri no dažādām Ogres novada un tuvākās apkārtnes kristīgajām baznīcām, lai dotu iespēju mums katram ieskatīties sevī.

18.augustā pulksten 15 Ogres Kultūras centra Lielajā zālē – izrāde «Debesu vārti un Elles liesmas».

19.augustā pulksten 19 Ogres Kultūras centra Lielajā zālē – izrāde «Debesu vārti un Elles liesmas».

23.augustā pulksten 20 Ogres dzimšanas dienas lielkoncerts «Ogrei 90. Zvaigžņu lietus Ogrē». Skota Makalistera simfonija «Merkūrijs un mēness». Piedalās orķestris «Rīga», diriģents Valdis Butāns, solisti – Jānis Šipkēvics (vokāls), Matīss Čudars (ģitāra), Ieva Sarja ( klavieres), ievadvārdi – Orests Silabriedis.

24.augustā Ogres Vēstures un mākslas muzejā – izstāde «Viena diena Ogres novadā».

24.augustā pulksten 18 – Ogres pilsētas svētki «Ogre elpo». Šogad Ogres pilsētas svētkus svinēsim 24. un 25.augustā pašā pilsētas centrā, priecājoties par 2018.gadā atjaunotajiem un jaunradītajiem objektiem – strūklaku un skatuvi skvērā un kafejnīcu «Zelta Liepa».

Svētki sāksies pulksten 18 ar noskaņas koncertiem uz peldošās skatuves Ogres upē. Koncertēs mūzikas grupa Jēkaba Nīmaņa vadībā un grupa «Sigma».

Turpinājumā svētku viesus gaida Zelta Liepas skatuve ar koncertuzvedumu «Zelta Liepas stāsts», kurā piedalīsies mūzikas grupa Valda Zilvera vadībā, Nacionālā teātra aktieri Mārtiņš Brūveris un Marija Bērziņa, ONKC kolektīvu dejotāji un īpašie viesi – Viktors Lapčenoks un Žoržs Siksna. Uzveduma režisors Jānis Kaijaks. Vakaru turpinās grupas «Dagamba» un «Trianapark».

Pulksten 22 uz upes, dziedot grupai «Tautumeitas», lielā svētku uguņošana!

Līdz 19.augustam Ogres Vēstures un mākslas muzejā apskatāma Ilzes Aulmanes izstāde «Tā vienkārši».

Taurupē

18.augustā pulksten 8 – pagasta svētki Taurupē un Taurupes pamatskolas salidojums. Programmā – ziedu paklājs, foto izstāde, radošās darbnīcas ar K. Kažociņa Madlienas Mūzikas un mākslas skolas pedagoģēm, mājražotāju tirdziņš, bērnu pilsētiņa, dokumentālās filmas par Taurupi, noslēgumā lieliskie «Trīs tenori» (bravo Jenčam, Ruņģim un Puntulim!) un vecie, labie «Zeļļi».

Suntažos

Suntažu pagasta kultūras namā – brīvdabas kino «Blēži».

Ikšķiles novadā

Ikšķilē

Aicinām 17.augustā doties uz Zilajiem kalniem, pie Dubkalnu ūdenskrātuves stāvkrasta. 17.augustā pulksten 19 ar mūzikas skaņām mūs priecēs soliste Marlēna Keine un Pārdaugavas kamermūziķi – Ulanta Ābola (vijole), Ilze Drozdova (kontrabass), Ivars Lavrinovičs (klarnete), Guntara Bernāta (akordeons, sintezators) vadībā.

17 augustā pulksten 21 kafejniecā «Pludmale» – «Baltinos» koncerts.

Lielvārdes novadā

Lielvārdē

25.augustā pulksten 22 Lielvārdē, Spīdalas saliņā – brīvdabas kino «Bille».