«Lāčplēša kapu» kapliča slēgta rekonstrukcijai

[ A+ ] /[ A- ]

Lielvārdes novada pašvaldības darbinieki informē, ka šobrīd «Lāčplēša kapu» kapličā Lielvārdē jau sākušies rekonstrukcijas darbi, kas turpināsies līdz augusta beigām. Rekonstrukcijas darbu laikā plānots veikt kapličas ēkas, vārtu un zvanu torņa atjaunošanu, kā arī kancelejas ēkas pārbūvi.

Aizgājēju izvadīšana no kapličas rekonstrukcijas laikā nebūs iespējama, tādēļ kā alternatīvu var izmantot Jumpravas vai Ķeguma kapu kapliču, par to iepriekš vienojoties ar apbedīšanas pakalpojuma sniedzēju. «Lāčplēša kapos» atvadīšanās no aizgājēja iespējama pie kapa vietas.

Augusta 1.svētdienā, 4.augustā, «Lāčplēša kapos» jau tradicionāli notiks kapusvētki. Līdz tam būvnieki sola sakārtot kapličas ārpusi.

Pašvaldības izsludinātajā iepirkuma konkursā par šiem rekonstrukcijas darbiem bija pieteikušies trīs pretendenti, piedāvājot plānotos darbus veikt cenu amplitūdā no 136 022 līdz 235 569 eiro. 10.aprīlī pašvaldība par rekonstrukcijas darbu veikšanu noslēdza līgumu ar SIA «Perfekt Būve», līguma summa – 136 022 eiro.

Būvprojektus izstrādājis SIA «IP Projekts» – kapličas un vārtu atjaunošanas darbu veikšanai, savukārt SIA «AVS NAMS & I.P.I.» – kancelejas ēkas pārbūvei un zvanu torņa atjaunošanai.