Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 10.aprīļa numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Darba procesā iegrimuši topošie vicečempioni – Lielvārdes pamatskolas audzēkņi Ritvars Zeimulis (no kreisās) un Raimonds Vanags.

Topošie inženieri cīnās par «UNIMAT Kausu 2018»

Jānis Lūsis, Interešu izglītības centra «Lielvārdi» vadītājs

Patiešām pavasarīgi siltajā 5.aprīļa dienā Interešu izglītības centra «Lielvārdi» darbnīcā Lielvārdē tika aizvadītas nu jau otrās «UNIMAT Kausa» izcīņas sacensības, kurās šogad piedalījās astoņas komandas no dažādām Latvijas skolām. Pirmo vietu šoreiz izcīnīja Pļavniekkalna sākumskolas pārstāvji, uz goda pjedestāla arī divas mājinieku komandas – 2.vietā Ritvars Zeimulis un Raimonds Vanags no Lielvārdes pamatskolas, bet 3.vietā Niks Ziediņš un Kristers Šmaukstelis no E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas.

 

 

 

 

Sietiņu dižakmens jeb Velna akmens.

Sietiņu dižakmens jeb Velna akmens un gaiļa dziesmas izglābtā Ogres upe

Uldis Prancāns

Sietiņu dižakmens jeb Velna akmens atrodas Rembates pagastā, aptuveni divus km no Glāžšķūņa apdzīvotās vietas.

 

 

 

 

Pēc P/A «Ogres namsaimnieks» direktora pienākumu izpildītāja Kaspara Grīnberga aicinājuma (pie galda pirmais no labas) uz tikšanos ar iedzīvotājiem bija ieradušies Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki Aigars Škutāns un Mārtiņš Vīksna.

Uz māju vecāko jautājumiem atbild pašvaldības policisti

Dzintra Dzene

Ceturtdien, 5.aprīlī, notika ikmēneša pašvaldības aģentūras «Ogres namsaimnieks» mājas vecāko sapulce. Tajā šoreiz viesojās Ogres novada pašvaldības policijas pārstāvji Aigars Škutāns un Mārtiņš Vīksna, lai atbildētu gan uz iepriekš iesūtītiem, gan klātienē uzdotiem aktuāliem jautājumiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

– Vai jūsu ģimeni var saukt par dziedošo?

Anna Paula-Priedīte no Ogres:

– Domāju, ka nevar gan, jo neuzskatu mūs par īpaši muzikāliem. Vienīgais izņēmums ir meitiņa Paula (5 gadi), kura labprāt dzied dārziņā, arī mājās viņai patīk dziedāt līdzi dziesmām, ko translē TV un radio.

 

 

Skatuves runas jaunie meistari – Ance Grigoroviča un Leonards Norkārklis.

Ikšķilieši Grigoroviča un Norkārklis uzvar skatuves runas konkursā

Ritvars Raits

5.aprīlī Jūrmalas teātrī notika Pierīgas pašvaldību nodibinājuma izglītības iestāžu skatuves runas konkursa reģiona skate, kurā pirmās pakāpes diplomus ieguva divi Ikšķiles vidusskolas jaunāko klašu audzēkņi – Ance Grigoroviča un Leonards Norkārklis.

 

 

 

Un šokolādes braunijs ir gatavs!

No Lindas recepšu grāmatas: Šokolādes braunijs

Ritvars Raits

Lielvārdiete Linda Zelmene gan māca dejas soļus kolektīva «Pūpolītis» bērniem un jauniešiem, gan pati dejo tautas dejas. Ziemā viņa tur īkšķus par Lielvārdes florbola komandām, bet vasarā ir sava vīra Ģirta uzticamākā līdzjutēja, kad viņš piedalās autokrosa sacensībās. Būdama mājās, Linda saimnieko virtuvē, kur prot radīt ļoti daudzus ārkārtīgi garšīgus našķus. «OVV» lasītājiem lielvārdiete atklāja noslēpumu, kā pagatavot šokolādes brauniju.

Banku gavēnis Lieldienās

Jānis Arvīds Plaudis

Latvija kā kuģis uz klintīm brakšķ un līgojas banku triecienos. «Banka Baltija», «Krājbanka»… Ir cilvēki, kuri slauc govis, bruģē ielas, konstruē zemes pavadoni. Un ir cilvēki, kuri ražo banku krīzes. Ja ASV nepateiktu, mēs paši neuzzinātu, ka pār mūsu zemi nogūlies netīrās naudas lāsts.

Nokārtojas sabiedriskā vietā

7.aprīlī 1952.g. dzimušais V. nokārtoja dabiskās vajadzības tam neparedzētā sabiedriskā vietā Ogresgalā, Liepu ielā. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Ar sezonas laukstrādnieka nodokli – darba devējam mazāks nodokļa slogs

Marta Poga

Zemkopības ministrijas darbinieki atgādina, ka augļu, ogu un dārzeņu, tai skaitā kartupeļu, audzētāji var darbiniekiem piemērot īpašo sezonas laukstrādnieku ienākuma nodokļa režīmu, tādējādi nozīmīgi samazinot darbaspēka nodokļu slogu. To nosaka likums «Par iedzīvotāju ienākuma nodokli».

Ar ko visbiežāk saindējas cilvēki Latvijā?

Elīna Zelčāne

Ar ko visbiežāk saindējas cilvēki Latvijā? Stāsta RAKUS Toksikoloģijas un sepses klīnikas toksikologs Roberts Stašinskis.