Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 10.maija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

LBL 1.divīzijas kauss par trešo vietu Ogres komandas abu kapteiņu – Kristapa Dārgā (no kreisās) un Rinalda Sirsniņa – rokās.

Ogres basketbolisti izcīna LBL bronzas medaļas

Ritvars Raits

Līdz šim savu lielāko panākumu piedzīvojis Ogres basketbols. Latvijas Basketbola līgas (LBL) 1.divīzijas bronzas sērijā komanda «Ogre» ar 3:0 uzvarēja Jūrmalas klubu, izcīnot gan kausu par trešo vietu, gan medaļas. Jāuzsver, ka klubs to spēja izdarīt bez tā dēvēto leģionāru palīdzības, lielākoties iztiekot ar Ogres Basketbola skolā izaudzināto spēlētāju palīdzību.

 

 

 

 

Šī zvana poga atrodas Ogres 1.pasta nodaļas pagalma pusē.

Par vides pieejamību pie Ogres 1.pasta nodaļas

Arvis Lietavietis, Latvijas Pasta Tehniskā departamenta direktors

Iepazīstoties ar laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 3.maija publikāciju «Pabeigta kāpņu pārbūve pie Ogres novada pašvaldības ēkas», no savas puses vēlamies precizēt atsevišķus tajā paustos Ogres novada domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa izteikumus saistībā ar vides pieejamības nodrošināšanu Ogres 1.pasta nodaļā, kas mūsu skatījumā nav korekti un var maldināt laikraksta lasītājus.

 

 

 

Jau pēc pāris mēnešiem Brīvības ielas skvērs Ogrē iegūs pavisam citu veidolu.

Ogrē, Brīvības ielas skvērā, īstenos pārbūves darbu 2.kārtu

Marta Poga

3.maijā Ogres novada pašvaldība ar personu apvienību SIA «MT Sēta» un SIA «Ceļinieks 01» noslēdza līgumu «Brīvības ielas skvēra pārbūves II kārta». Darbus paredzēts pabeigt līdz 9.augustam.

 

 

 

 

 

Esam ieradušies Slokā!

Veiksmīgs starts Latvijas mazākumtautību skolu skatuves runas konkursā

Rita Auziņa, Ogres Latviešu biedrības priekšsēdētāja, konkursa žūrijas pārstāve

Konkursā «Es runāju latviski», kura moto bija Imanta Ziedoņa vārsmas «Es tieši uz ielas eju tev klāt», šogad startēja arī Jaunogres vidusskolas radošais kolektīvs.

 

 

 

 

Viesi no Zviedrijas kopā ar Ogres 1.vidusskolas direktoru Igoru Grigorjevu viesojās Ogres novada pašvaldībā, kur tikās ar domes priekšsēdētāja vietnieku Gintu Sīviņu.

Skolēni no Zviedrijas iepazīst kalna skolu un uzņēmējdarbības vidi

Dzintra Dzene

Kopš pirmdienas Ogrē viesojas 14 zviedru skolēni no Uddevallas Zviedrijā, kuri šeit ieradušies starptautiska sadarbības projekta ietvaros. Nedēļas garumā jaunieši iepazina Ogri, tās uzņēmējdarbības vidi, kā arī apciemoja kaimiņu novadu uzņēmējus. Ceturtdien, 9.maijā, ciemiņi apmeklēja Ogres novada pašvaldību, kā arī ar saviem izstrādājumiem piedalījās skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) tirdziņā Ogres 1.vidusskolā, kas notika pasākuma «Iepazīsti kalna skolu 2019» ietvaros.

 

 

 

 

 

 

7./9. klases kolektīvs.

Mazozolu devītie – saliedēta, atbildīga, radoša un jautra trijotne

Uldis Prancāns

Šoreiz mūsu laikraksta rubrikā sevi piesaka Taurupes pamatskolas Mazozolu filiāles 9.klases trijotne un tās audzinātāja, vēstures un ģeogrāfijas skolotāja, Mazozolu pagasta un skolas novadpētniecības muzeja vadītāja Daiga Zamarina.

 

 

 

– Vai zināt, kas ir Līkā tilta regate?

Matīss Jēkabsons no Ogres:

– Zinu gan, par tādu esmu dzirdējis, jo jau vismaz trīs gadus Ogres Līkā tilta regatē piedalās uzņēmuma «O-Cafe» komanda. Ar šo pasākumu Ogres novadā tiek atklāta tūrisma sezona.

 

 

Sociālā dienesta jaunais mikroautobuss aprīkots ar ērti izmantojamu pacēlāju ratiņkrēsliem.

Lielvārdes Sociālajam dienestam jauns un piemērots mikroautobuss

Ritvars Raits

Pagājušā mēneša pēdējā dienā Lielvārdes novada Sociālais dienests savā rīcībā ieguva jaunu un speciāli aprīkotu mikroautobusu «Renault Master», kas palīdzēs novada iedzīvotājiem nodrošināt vēl operatīvākus un kvalitatīvākus sociālos pakalpojumus, informē pašvaldība.

 

 

 

 

 

«Tīnas» vadītāja Ilze Kupča šoreiz iejutusies modeles lomā, bet pie greznā priekšauta darbojas šuvēja Iveta Daugule.

Tīnūžu «Tīna» radījusi priekšautu kolekciju

Ritvars Raits

Tīnūžu Lietišķās mākslas studija (LMS) «Tīna» ar vērienīgu priekšautu kolekciju, kam dots nosaukums «Tīnūžu muižas meitu košums» piedalās Vidzemes novadu projektā «Priekšauta stāsts». Šobrīd šī kolekcija izstādīta Līgatnē, bet rudenī būšot apskatāma arī savā izcelsmes vietā – Tīnūžos.

 

 

 

 

 

Pārgājiena Roja-Kolka dalībnieku kopbilde.

Ķegumieši Balto galdautu klāj Kolkā

Iveta Barkāne, Ķeguma komercnovirziena vidusskolas skolotāja, pārgājiena dalībniece

Dienā, kad svinējām Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu un Latviju piemeklēja gan salna un krusa, gan lietus, Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 32 jaunieši un skolotāji ar karstām sirdīm devās tradicionālajā Baltā galdauta pārgājienā gar Baltijas jūru. Šoreiz mūsu ceļš veda no Rojas uz Kolku (34 km).

 

 

 

Ogres 1.vidusskolas 4.g klase un soļotāja Agnese Pastare pēc skrējiena par godu savas skolas simtgadei.

Ogres 1.vidusskolai šis ir lielas jubilejas gads

Ritvars Raits

Ogres 1.vidusskolai lielas jubilejas gads – novada lielākā mācību iestāde atzīmē savu simtgadi. Lielais absolventu salidojums paredzēts 1.jūnijā, bet pagaidām skolas dzimšanas dienai par godu notiek nelieli pasākumi klašu kolektīvos.

 

 

 

 

 

Komandas «Rembate» atlētes un atlēti Gulbenē.

Rembates senioriem trešā vieta Latvijas čempionātā

Aivars Gailītis, komandas «Rembate» pārstāvis

4.maijā Gulbenē norisinājās Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus, kurā piedalījās arī Rembates komanda. «Rembates» veterāni 12 vienību konkurencē kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu.

 

 

 

Ogres lidojošie slēpotāji un viņu treneri Rotenburgā.

Ogres lidojošajiem slēpotājiem zelts un divi sudrabi Rotenburgā

Margarita Sokolova, tramplīnlēkšanas ar slēpēm trenere

Jau par labu tradīciju Ogres lidojošajiem tramplīnlēcējiem kļuvusi sacensību sezonas atklāšana Vācijas pilsētā Rotenburgā. Šopavasar Rotenburgas pašvaldības un Vācijas Slēpošanas federācijas jau 52.reizi rīkotajās sacensībās «Tramplīnlēkšana caur ziediem» piedalījās 109 sportisti no Vācijas, Latvijas un Čehijas. Latviju pārstāvošajiem ogrēniešiem lielisks sniegums – viena zelta un divas sudraba godalgas.

 

Krietnums

Dzintra Mozule

«Man laimējās ne tikai piedzimt vienā dienā ar viņu, bet arī kopā piedzīvot vienas no savām visskaistākajām attiecībām. / Un es nezinu, vai ir maz pasaulē kas skaistāks un vērtīgāks, ko cilvēks aiz sevis var atstāt? / Tie nav plašai pasaulei zināmi sasniegumi, tas ir kāds apbrīnojams sirdssiltums, kuram viņai vienmēr bija laiks. / Un šis laiks ir tas, kas man tagad neļauj skumt. Jo ikreiz viņas klātbūtni jūtu, kad pasaulē redzu ko skaistu.» Šos vārdus dziedātāja Vineta Elksne veltījusi savai vecmāmiņai, kura nesen devusies aizsaulē.

Zaļās Ogresgala pamatskolas vidē aizvadītas Āra mācību spēles

Uldis Prancāns

Ievērojot ikgadējo tradīciju, maija sākumā Ogresgala Eko pamatskola laipni, organizēti un saistoši uzņēma viesus, piedāvājot pavasara ziedošās atmodas laikā Āra mācību spēļu – Mammasdabas olimpiādi.

Tā ikšķiliešiem jautā «Rīgas Apriņķa Avīze». Un, lūk, atbildes!

INGA, iepērkas veikalā:

– Es plānoju piedalīties aptaujā, bet nezinu, vai tai būs kādas juridiskas sekas. Es Ikšķilē dzīvoju jau 15 gadus un redzu, kā tā šo gadu laikā ir attīstījusies un uzplaukusi, tāpēc uzskatu, ka nav jēgas to pievienot Ogrei.

Izsit loga stiklu

1.maijā konstatēts: Krapē kādai ēkai izsists loga stikls. Uzsākta administratīvā lietvedība.