Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 10.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

«Apkārt Zilajiem kalniem 2017» noskrieti 3192 kilometri

Ritvars Raits

8.oktobrī ar 16.kārtas sacensībām noslēdzās taku skrējienu seriāls «Apkārt Zilajiem kalniem 2017». 155 dalībnieki šosezon kopā noskrējuši 3192 kilometrus.

 

 

Ielūkojoties virs zemes esošās akas ūdeņos, var redzēt filmas «Bruņukuģis Potjomkins» projekcijas, kuras kopā ar citiem interesentiem mēģina saskatīt arī Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš (no labās) un Nekustamo īpašumu pārvaldes nodaļas vadītājs Guntis Graudiņš.

Ķeipenē atklāj vides objektu «Potjomkina aka»

Marta Poga

7.oktobrī Ķeipenē, Sergeja Eizenšteina komunikācijas centrā, tika atklāts jauns, pazemē izbūvēts vides instalācijas objekts «Potjomkina aka».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš (no kreisās) un viņa vietnieks Juris Saratovs sveic un apbalvo Goda pedagoģi Brigitu Adamoviču.

Ikšķiles novada pašvaldība sveic savus Goda un Gada pedagogus

Ritvars Raits

Jau par skaistu tradīciju kļuvis, ka Ikšķiles novada pašvaldība Skolotāju dienā savus labākos pedagogus sveic īpaši, piešķirot titulus «Goda pedagogs» un «Gada pedagogs». Šoruden pašvaldības rīkotais pateicības pasākums notika 6.oktobrī.

 

 

 

 

 

 

 

Skatītāju aplausi un pateicība priecē aktieru sirdis.

Ogres Tautas teātra studijai jauna izrāde – «Matilde»

Dace Tribocka, OKC Attīstības plānošanas un projektu nodaļas vadītāja

Svētdien uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves pirmo reizi ar skatītajiem tikās pirms gada dibinātās Ogres Tautas teātra studijas dalībnieki izrādē «Matilde». Roalda Dāla darbu iestudēja Ogres Tautas teātra režisors Jānis Kaijaks.

 

 

 

– Kāpēc, jūsuprāt, Latvijā un pasaulē notiek tik daudz nelaimju?

Dace Kukule no Tīnūžiem:

– Kādreiz tika runāts, ka 2000.gadā pienāks pasaules gals. Nepienāca, par laimi. Tagad sāku domāt, ka varbūt pasaules galam nav jānotiek vienā dienā? Vispār no sliktajām ziņā mēģinu izvairīties…

 

 

Uzvarētāji vidusskolēnu grupā – Ogres tehnikuma futbolisti.

Labākie futbolisti – Ogres 1.vidusskolā un Ogres tehnikumā

Ritvars Raits

4.oktobrī Ogres Valsts ģimnāzijas sporta laukumā notika Skolēnu sporta spēļu turnīrs futbolā 8. un 9.klašu audzēkņiem, kā arī vidusskolēniem. Jaunākajā vecuma grupā tikai uzvaras un pirmo vietu izcīnīja Ogres 1.vidusskolas izlase, bet starp vidusskolēnu komandām sīvā cīņā triumfēja Ogres tehnikuma futbolisti.

 

 

Plinte kādreiz var arī izšaut

Dzintra Dzene

Pagājušajā nedēļā Latviju pāršalca baisas ziņas par notikušajām traģēdijām. Saulkrastos burtiski uzsprāga māja, aprokot ģimeni, bet Ventspilī peldēšanas nodarbību laikā noslīka četrus gadus vecs puisēns. Šī nelaime lika aktualizēt jautājumus par bērnu drošību peldapmācību laikā. Atklājās, ka mūsu valstī nav vienota likuma, kas regulētu to, cik bērnu drīkst atrasties viena trenera vadībā, un nav arī citu normatīvo aktu, kas skaidrotu noteikumus peldēšanas apmācībās. Katrā peldbaseinā ir vien savi iekšējie noteikumi.

Dzelmju DUS «Circle K» tehniska kļūme ar uzpildes pistolēm

Agate Gavare

Pirms nedēļas degvielas uzpildes stacijā «Circle K», kas atrodas Dzelmēs (Jumpravas pagastā), blakus autoceļam Rīga – Daugavpils, tehniskas kļūmes dēļ 20 automašīnās iepildīta nepiemērota degviela. Iemesls – stacijas tehniskās apkopes laikā darbinieki kļūdījās, pie benzīna sūkņa piemontējot pistoli, kas bija paredzēta dīzeļdegvielai, un otrādāk.

Pēc ballītes kādā privātmājā Ikšķilē nozog seifu ar četriem ieročiem

Dzintra Dzene

Aizvadītās nedēļas nogalē, 7.oktobrī, Valsts policijas Rīgas reģiona policijas pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki saņēma satraucošu ziņu – no kādas privātmājas Ikšķilē garnadži aiznesuši seifu, kurā atrodas četri ieroči un munīcija.

Neierodas izciest sodu

2.oktobrī 1980.g. dzimušais A. neieradās Ogres policijas iecirknī izciest piespriesto sodu, tādējādi nepildot tiesas spriedumu. Uzsākts kriminālprocess.