Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 11.augusta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Hilda un Uldis Ābeļi ar savējiem jeb Ābeļu dzimtas Ulda zars.

Rembatieši Ābeļi savās dimanta kāzās sarīko Ciltskoka salidojumu

Ritvars Raits

Rembatieši Hilda un Uldis Ābeļi pagājušajā sestdienā, 5.augustā, atzīmēja 60 laulībā pavadītus gadus jeb Dimanta kāzas. Pasākums izdevās īpašs, jo tas kļuva par Ābeļu dzimtas jeb ciltskoka salidojumu, kurā piedalījās 91 cilvēks.

 

 

 

 

Suntažu pagasta pārvaldes vadību plānots uzticēt Valdim Ancānam, bet Ogresgala pagasta pārvaldes vadību – Ilzei Čiščakovai.

Apstiprināšanai virza jaunos Ogresgala un Suntažu pagasta pārvaldes vadītājus

Dzintra Dzene

Ogres novada domes 10.augusta Finanšu komitejas sēdē deputāti skatīja divus papildu lēmumprojektus: vienu par Valda Ancāna apstiprināšanu Suntažu pagasta pārvaldes vadītāja, bet otru – par Ilzes Čiščakovas apstiprināšanu Ogresgala pagasta pārvaldes vadītājas amatā. Abi pretendenti šiem amatiem vienbalsīgi izvirzīti ar 9.augustā notikušās Ogres novada pašvaldības Amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisijas lēmumu.

 

 

 

«CADILLAC» nogādāts policijas pagalmā, bet braucējs aizturēts.

Nepakļaujas policijai un bēgot apskādē divus likumsargu auto

Dzintra Dzene

6.augustā pulksten divos naktī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa darbinieki Ogrē, Brīvības ielā, pamanīja automašīnu «CADILLAC», kas pa pilsētas ielām traucās ar ātrumu aptuveni 140 kilometri stundā. Lai vadītāju aizturētu, likumsargiem nācās pielietot dienesta ieroci.

 

 

 

 

– Vai zināt kādu ļoti sakoptu daudzdzīvokļu nama kāpņutelpu?

Brigita Venšava no Ogres:

– Ogrē es nezināšu. Rīgā vienmēr smukas kāpnes ir Lāčplēša ielā 29. Tā māja ir privatizēta, tur vienmēr ir tīrs un labi. Nozīme arī tam, kādi cilvēki dzīvo un cik viņiem iespēju. Vēlams, lai viss būtu sakopts…

 

 

Ilze Čiščakova (no kreisās) kopā ar lektori, uztura speciālisti Gitu Ignaci pēc kārtējās nodarbības Madlienā.

Oveselība mūsu novada iedzīvotāju fiziskās un garīgās labsajūtas sardzē

Uldis Prancāns

Veselības veicināšanas komanda jau labu laiku Ogrē un Ogres novada pagastos ir pierādījusi, ka spēj mērķtiecīgi, kvalitatīvi, interesanti organizēt un vadīt pasākumus, kuri ietver konsultācijas, informācijas izplatīšanu, izglītošanu (semināri, lekcijas, praktiskās nodarbības u.c.), personisko iemaņu attīstīšanu, dzīvesveida un paradumu maiņas veicināšanu, lai kopumā uzlabotu veselības stāvokli atšķirīgu paaudžu pārstāvju vidū.

 

 

 

 

Nometnē «Apceļo valstis!» ne vien saturīgi un interesanti pavadīts laiks, bet arī iegūti jauni draugi.

Ķeguma komercnovirziena vidusskolā noslēgusies nometne «Apceļo valstis!»

Marta Poga

No 31.jūlija līdz 6.augustam Ķeguma komercnovirziena vidusskolu pieskandināja 40 skolēnu balsis, jo tur notika dienas laika nometne «Apceļo valstis!». Tajā piedalījās sākumskolu audzēkņi no Ķeguma, Lielvārdes, Ogres un pat Rīgas.

 

 

 

 

 

Velta Riekstiņa Ķeipenes un savu gleznu ainavā.

Mākslinieku ducis radošā darba atskaitē noslēdz Ķeipenes plenēru

Uldis Prancāns

Ķeipenē, tās gleznainajā apkārtnē un mazliet ārpus tās jau 10. reizi bagātinoši koleģiālā saskarsmē risinājās mākslinieku plenērs, kurā piedalījās 12 sava aroda meistari – līniju un krāsu pavēlnieki.

 

 

 

 

No spēles starp Ogresgala komandu «OCSK» un Ogres «FK Fortūna».

Futbola čempionātā sācies otrais posms

Ritvars Raits

Ogres novada atklātajā čempionātā futbolā (7:7) klāt izšķirošie notikumi – cīņu par medaļām turpina tikai četras labākās komandas – Rembates «Streka», «Dinamo Ogre», Ogresgala «OCSK» un Ogres «FK Fortūna».

 

 

 

 

Uz goda pjedestāla labākie orientieristi – fotoslēpņu meklētāji.

«Sporta salas» uzvarētāji

Ritvars Raits

Laikraksta iepriekšējā numurā jau informējām par pasākumu «Sporta sala», ar kuru 5.augustā oficiāli tika atklāts Ogres 1.vidusskolas rekonstruētais stadions, kā arī ziņojām par uzvarētājiem florbolā un skolēnu šaha turnīrā. Šodien – par labākajiem pārējos sporta veidos.

 

 

Pat sapņos nesapņots!

Dzintra Mozule

Padomju laikos ārzemnieki par mūsu daudzdzīvokļu namos mītošajiem teica: katrs savu stūrīti sapošat, bet kāpņu telpas gan jums briesmīgas… To atcerējos, ieraugot portālā «Delfi» ko negaidītu un pat sapņos nevienā acī neredzētu. Tas bija fotostāsts par Kijevas deviņstāvu blokmājā dzīvojoša pensionāra Vladimira Čaikas vaļasprieku. Viņš savai kāpņu telpai, saņemot tajā dzīvojošo kaimiņu piekrišanu, licis izskatīties pēc aizvadītajos gadsimtos celtas pils.

Bērnu vecāki iesūdzējuši tiesā Ikšķiles novada pašvaldību

Ritvars Raits

Četri vecāki iesūdzējuši Rīgas Administratīvajā rajona tiesā Ikšķiles novada pašvaldību, ko vaino par, viņuprāt, netaisnīgu rindu izveidi uz bērnudārzu, raidījumā «Pēcpusdiena» informēja Latvijas Radio.

Palīdz pazudušam bērnam atrast mammu

Dzintra Dzene

3.augustā ap pulksten 15 Ogres novada pašvaldības policijas darbiniece Ogres mākslas skolas apkārtnē pamanīja kādu aptuveni sešus gadus vecu puisēnu, kurš uz ielas atradās gluži viens. Bērns nespēja nosaukt savu dzīvesvietu, ne arī citus datus, kas palīdzētu viņu identificēt. Policiste sazinājās ar kolēģiem un uzsāka bērna vecāku meklēšanu.

Nepilngadīgajai piedāvā tuvas attiecības

5.augustā kādā sociālo tīklu portālā nepilngadīgai jaunietei kāds vīrietis piedāvājis draudzību un tuvas attiecības.

Ogrē notiek sacensības rogainingā

Iveta Holcmane, projekta koordinatore un sacensību galvenā organizatore

6.augusta saulainais rīts Ogres upes krastā sagaidīja Ogres rogaininga dalībniekus. Kopumā tādu bija vairāk nekā simts.

Kas notika Ķegumā pirms 80 gadiem

Harijs Jaunzems

Kā jau rakstījām, Ķeguma spēkstacijas būve tika uzsākta 1936.gada 5.augustā.