Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 11.janvāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Jau pavisam drīz ēkā Ogrē, Brīvības ielā 18, tiks uzsākti iekšdarbi.

Ēkas «Pie zelta liepas» pārbūves darbi turpinās

Dzintra Dzene

Pērnā gada augustā, uz Ogres pilsētas svētkiem, tika pabeigti ēkas Ogrē, Brīvības ielā 18, pārbūves projekta 1.kārtas darbi. Šobrīd namā, kur savulaik atradās kādreiz slavenā kafejnīca «Pie zelta liepas», valda īslaicīgs klusums, taču jau pavisam drīz rosība atsāksies – tiks veikti iekšdarbi, kurus plānots pabeigt līdz šā gada 20.aprīlim.

 

 

 

Atvars Lakstīgala jau trešo gadu pēc kārtas nominēts mūzikas ierakstu gada balvai «Zelta Mikrofons».

Atvars Lakstīgala nominēts mūzikas ierakstu gada balvai «Zelta Mikrofons»

Marta Poga

Jau trešo gadu pēc kārtas mūziķis, diriģents un arī Ogres Mūzikas skolas direktors Atvars Lakstīgala ir nominēts mūzikas ierakstu gada balvai «Zelta Mikrofons» kategorijā «Akadēmiskās mūzikas albums».

 

 

 

 

 

Ogrē turpinās Rūpnieku ielas pārbūves darbi.

Pārbūves darbu laikā Ogrē slēdz Rūpnieku ielas posmu

Marta Poga

Ogrē turpinās pagājušā gada novembra nogalē uzsāktie Rūpnieku ielas pārbūves darbi posmā no Ogres ielas līdz Brīvības ielai. Sakarā ar minētajiem darbiem caurbraukšanai slēgts Rūpnieku ielas posms no Brīvības līdz Kastaņu ielai. Autovadītāji aicināti ievērot šī posma apbraukšanas zīmes. Namīpašumu īpašniekiem piekļuve saviem īpašumiem tiks nodrošināta.

 

 

Ogres mežos dzīvojušās stirniņas gaitas noslēdzās pavisam nelāgi – saduroties ar auto uz Turkalnes ielas braucamās daļas…

Stirnas skrējiens beidzas Turkalnes ielā

Ritvars Raits

Katrs autovadītājs zina, ka, braucot cauri mežainam apvidum, ļoti jāuzmanās, lai mašīnas priekšā neizlektu kāds meža dzīvnieks. Tomēr, kā izrādās, arī braucot pa kokiem bagātās Ogres pilsētas ielām, var iznākt sadurties ar kādu četrkājainu «gājēju». Tieši tā 10.janvāra rītā nepaveicās lauberietim Aigaram.

 

 

 

 

 

– Vai vajadzēja atvērt «čekas maisus»?

Maija Ozola no Ogres:

– Varbūt arī vajadzēja tos maisus atvērt, bet personīgi es uzskatu, ka tas bija velti darīts. Kā izskatās, tad visi īstie aģenti no tās kartotēkas sen jau ir pazuduši, bet atstāti tikai nenozīmīgie.

 

 

Ogres 1.vidusskolas komanda un sporta skolotāja Svetlana Žuravļova ar balvām un ceļazīmi uz festivāla finālu.

Ogres 1.vidusskolas otrklasnieki izcīna vietu finālā

Ritvars Raits

8.janvārī Ogres stadiona hallē notika bērnu vispārējās fiziskās attīstības programmas «Bērnu vieglatlētika» festivāla Vidzemes reģiona sacensības, kurās otro vietu un ceļazīmi uz finālu, kas pavasarī norisināsies Rīgā, ieguva Ogres 1.vidusskolas komanda.

 

 

 

 

Ogres jaunie hokejisti ar Soļigorskā izcīnīto kausu par pirmo vietu.

Ogres jaunajiem hokejistiem uzvara turnīrā Baltkrievijā

Ritvars Raits

No 3. līdz 6.janvārim Baltkrievijas pilsētā Soļigorskā jau trešo reizi notika starptautisks Ziemassvētku turnīrs hokejā U13 vecuma grupas zēnu komandām. Pirmo vietu izcīnīja hokeja kluba «Ogre Juniors» vienība trenera Edgara Adamoviča vadībā.

 

 

 

 

 

Mūsu vieglatlētikas seniori Venstpilī: Olga Ozoliņa (no kreisās), Aivars Puriņš, Agita Kaļva, Viktors Mūrnieks un Jānis Kaprālis.

Ogres un Ķeguma vieglatlētikas veterāniem sešas medaļas Ventspilī

Aivars Puriņš, Ogres novada vieglatlētikas veterānu komandas pārstāvis

5.janvārī Olimpiskā centra «Ventspils» vieglatlētikas manēžā notika Ventspils ziemas sacensības vieglatlētikā veterāniem «Nāc un sporto». Ogres novadu šajās sacīkstēs pārstāvēja trīs, bet Ķeguma novadu – divi vieglatlētikas seniori: divas dāmas un trīs kungi. Kopumā mūspuses vieglatlēti izcīnīja sešas medaļas – vienu zelta, divas sudraba un trīs bronzas.

 

 

 

 

Īru šokolādi gaidot, jeb reizēm der pakaunēties arī par sevi…

Ritvars Raits

Vēl pirms gadiem 15 Ogres žurnālistiem bija tāda visādā ziņā talantīga, aktīva un atraktīva kolēģe, kura tagad papildinājusi latviešu diasporu Īrijā. Reizēm kontaktējamies sociālajos tīklos, bet nesen mums ar viņu vienā jautājumā pat iznāca tā nopietnāk saķerties.

Lielvārdiešiem būs jāšķiras no mazdārziņiem Parka ielas rajonā

Ritvars Raits

Lielvārdiete Sanita Kronberga izteikusi vilšanos par to, ka Lielvārdes novada pašvaldība nolēmusi vairs nepagarināt zemes nomas līgumu ar vairākiem lielvārdiešiem, lielākoties pensijas vecuma cilvēkiem, kuri gadu desmitus iekopuši mazdārziņus bijušās Lauktehnikas rajonā – pie Parka ielas. Kā izrādās, zemi varētu būt noskatījis uzņēmums «Gaļas nams – Ādaži», kam tā vajadzīga ražošanas paplašināšanai.

Tīnūžos taps jauna tirdzniecības vieta

Lai uzlabotu vietējo ražotāju konkurētspēju un veicinātu pašu saražotās produkcijas noietu, Tīnūžos tiks izbūvēta jauna tirdzniecības vieta, informē Ikšķiles novada pašvaldības Attīstības nodaļa.

Ogrēniete Krapāne atsauc savu kandidatūru uz labklājības ministres amatu

Pirmdien, 7.janvārī, kad Valsts prezidents Raimonds Vējonis premjerministra amatam nominēja Krišjāni Kariņu no «Jaunās Vienotības», viņa plānotās valdības sastāvā kā pretendente uz labklājības ministres amatu bija arī ogrēniete Ieva Krapāne, kura Saeimā tika ievēlēta no politiskās partijas «KPV LV». Jau nākamajā dienā Krapāne savu kandidatūru atsauca.

Jāzeps Janiševs saņem fonda «Lāčplēsis» Goda zīmi

Gada nogalē Rīgā Latvijas valsts aizsardzības fonds «Lāčplēsis» ar bronzā kaltu Goda zīmi apbalvoja Lielvārdes novada invalīdu biedrības valdes priekšsēdētāju Jāzepu Janiševu par nozīmīgu ieguldījumu valstiskās neatkarības atjaunošanā, ilggadīgu, raženu darbu aizsardzības sistēmā un godinot Latvijas Valsts proklamēšanas 100. gadadienu.

Atskurbtuvē biežāk nekā mājās

Dzintra Dzene

Diemžēl alkoholisko dzērienu cienītāju skaits nemazinās, un ir tādi, kas dzērumu mēdz izgulēt daudzdzīvokļu namu kāpņu telpās, tādējādi traucējot citu iedzīvotāju mieru un drošību. Ogrē, saņemot iedzīvotāju sūdzības, policijas darbinieki šīs personas nogādā SIA «MED varavīksne» medicīniskajā atskurbtuvē Ogrē, Vidzemes ielā 3. Taču problēmu kopumā tas diemžēl neatrisina.

Nozog rotaļlietu

Saņemta informācija, ka pērn, 1.novembrī, Ogrē, Mednieku ielā, nozagta 1971.g. dzimušās I. bērnam piederošā rotaļlieta – koka kendams. Policija pārbauda 2007.g. dzimušo E.

Par «čekas maisiem»

Harijs Jaunzems, Birzgales pagasta «Sidrabos»

Ar rūgtumu lasu Ritvara Raita publikāciju «OVV» 04.01.2019. «Čekas maisos arī mūsējie».

Komentējot H.Jaunzema viedokli

Ritvars Raits

Paldies birzgalietim Harijam Jaunzemam par viņa viedokli, bet šoreiz atļaušos tam nepiekrist.

Paldies par krāšņo un muzikālo egli Ogres centrā!

«Ar savas avīzītes starpniecību saku vislielāko paldies Ogres novada pašvaldībai par krāšņo un reizē muzikālo egli Ogres centrā!» tā, piezvanījusi mums, teic Rita.

Kas jāņem vērā, ja bērnam ir klepus

Dana Dadze

Klepus ir organisma aizsargmehānisms – dabisks reflekss, kura galvenais mērķis ir dabūt ārā no elpceļiem svešas daļiņas.