Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 12.aprīļa numurā

[ A+ ] /[ A- ]

VARAM tika prezentēta izstrādātā pašvaldību teritoriālā karte, kurā pašvaldību skaits samazināts no 119 līdz 35.

VARAM prezentē plānoto pašvaldību teritoriālo karti

Ritvars Raits

Trešdien, 10.aprīlī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) tika prezentēta izstrādātā pašvaldību teritoriālā karte, kurā pašvaldību skaits samazināts no 119 līdz 35. Kas attiecas uz četriem mūspuses novadiem (Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes), tad šajā projektā tie apvienoti vienā pašvaldībā – precīzi bijušā Ogres rajona robežās.

 

 

 

 

Pie sūkņu stacijas nozāģēti koki.

Kāpēc pie attīrīšanas stacijas Pārogrē nocirsti koki?

Dzintra Dzene

Ogrēniete Ārija Bērziņa, dodoties pastaigā gar Daugavu līdzās sūkņu stacijai un aizsargdambim Pārogrē, pamanīja, ka tā nogāzē nocirsti koki, un vēlas saņemt skaidrojumu, kāds tam iemesls.

 

 

 

Dzīvojot daudzdzīvokļu namos, ir svarīgi ievērot Ugunsdrošības noteikumus.

Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās ir svarīgi ievērot ugunsdrošības prasības

Dzintra Dzene

Kopš šā gada janvāra stājušies spēkā Ministru Kabineta 2016.gada 19.aprīļa noteikumi Nr. 238 «Ugunsdrošības noteikumi», kuru 89.10. apakšpunktā ietverts aizliegums telpās ar gāzes iekārtu – plīti vai katlu, dabīgās ventilācijas kanālam pievienot virtuves tvaika nosūcējus, ja nav citas ventilācijas, kas nodrošina gaisa apmaiņu telpā. SIA «Ogres Namsaimnieks» darbinieki daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kāpņu telpās ir izvietojuši attiecīgus paziņojumus, aicinot iedzīvotājus ņemt vērā šīs Ugunsdrošības noteikumu prasības.

 

 

 

– Kas jūs pēdējā laikā ir apbēdinājis?

Valērija Bobinska no Ogres:

– Nekas! Katrs dara savu darbu, kļūdās visi… Viens gan mani neapmierina – izlasīju avīzē vienu rakstu, un mani tas satrauca. Latvijas nācija aizies bojā ne tikai tādēļ, ka izbrauc, bet tādēļ, ka sāk ēst viens otru.

 

 

Zina Budaha atklāja, ka dzeju nopietni raksta tikai četrus gadus.

Muzikāli dzejiska pēcpusdiena, Zinas Budahas benefice OCB

Uldis Prancāns

Aizvadītajā sestdienā Ogres Centrālajā bibliotēkā notika Zinas Budahas jaunākā dzejoļu krājuma «Ticot un Mīlot» atvēršanas svētki.

 

 

 

 

 

SIA «Ogres rajona slimnīca» laboratorijā strādā sertificēti, pieredzējuši un zinoši speciālisti.

Ogres slimnīcas laboratorijas priekšrocība – testēšanas tiek veiktas uz vietas

Dzintra Dzene

SIA «Ogres rajona slimnīca» laboratorijā, kura ir akreditēta un nodrošināta ar modernu, visām mūsdienu prasībām atbilstošu aparatūru, gadā tiek veikti aptuveni 300 tūkstoši testu. «Es kā ārsts savus pacientus veikt analīzes sūtu tieši uz mūsu laboratoriju Ogrē, Slimnīcas ielā 2, jo pilnībā uzticos šeit veiktajiem izmeklējumiem. Turklāt mūsu laboratorijās priekšrocība salīdzinājumā ar daudzām citām ir tā, ka šī Ogres novadā ir vienīgā klīniski diagnostiskā laboratorija, kas veic testēšanu uz vietas, tūlīt pēc parauga noņemšanas,» saka SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

 

Ogrēnieši pārgājienā gar jūras krastu.

No Lapmežciema līdz Klapkalnciemam

Valda Mačiņa, 75 +

No Lapmežciema līdz Klapkalnciemam, garām Ragaciemam – 6.aprīlī šādu brīnišķīgu pārgājienu gar jūras krastu mums sarūpēja Ogres O-veselības kolektīvs.

 

 

 

 

Ķeipenes pamatskolas 9.klases portretuzņēmums.

Aktīvi un klusi, jautri un nopietni, vienoti, mērķtiecīgi un mazliet noslēpumaini – Ķeipenes devītie

Uldis Prancāns

«Topošo absolventu vizītkarti» turpina Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novada pamatskolu un to filiāļu 9.klašu audzēkņi. Pirmie viesi pārstāv Ķeipeni.

 

 

 

Sacensību uzvarētāji – lielvārdieši Ritvars Zeimuls (no kreisās) un Raimonds Vanags – cītīgi darina savu auto modelīti.

Lielvārdes pamatskolas audzēkņi izcīna «UNIMAT KAUSU 2019»

Jānis Lūsis, IIC «Lielvārdi» vadītājs

Aprīļa sākumā Lielvārdē notika jau trešās sacensības modelēšanā «UNIMAT KAUSS 2019», ko organizē izglītības uzņēmums «Lielvārds» un interešu izglītības centrs «Lielvārdi». Pirmo vietu un galveno balvu izcīnīja Lielvārdes pamatskolas audzēkņi Ritvars Zeimuls un Raimonds Vanags, godpilnajā trešajā vietā Emīls Lagzdiņš un Nils Krastiņš no Ogresgala pamatskolas.

 

 

 

 

Madlienas vizbulēni ar savām skaistajām somām konkursā-skatē Rīgā.

Madlienas «Vizbulīši» iekļūst «Zaļās jostas» konkursa finālā

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē Madlienas pirmsskolas izglītības iestādes «Taurenītis» grupiņa «Vizbulīši» ar labiem panākumiem piedalījās uzņēmuma «Zaļā josta» konkursā-skatē, kas notika Rīgas 19.vidusskolā. Mazajiem madlieniešiem veicās ļoti labi – Pierīgas reģiona 18 bērnudārzu konkurencē viņi ar savām skaistajām somām iekļuva labāko trijniekā, iegūstot iespēju piedalīties konkursa finālā.

 

 

 

Sacensību šaušanā ar pistoli laureātu kopbilde.

Snaiperi sadalījuši šīs sezonas pēdējos kausus

Ritvars Raits

Divas sestdienas pēc kārtas Ogres novada sporta centra šautuvē notika šīs sezonas pēdējās sacensības ložu šaušanā. 30.martā par Pavasara kausiem cīnījās tie, kuri šauj ar pistolēm, bet 6.aprīlī par Aprīļa kausiem sacentās mazkalibra šauteņu piekritēji.

 

 

 

Šaha treneris Guntars Odmiņš (no kreisās) un viņa audzēkņi Jānis Strazdiņš, Arīna Goļikova un Edmunds Vanags Valmierā.

Ogrēniešiem godalgas Latvijas Skolu šaha olimpiādē

Guntars Odmiņš, treneris

5.aprīlī Valmierā notika Latvijas Skolu šaha olimpiādes Vidzemes reģiona finālturnīrs. Ogres novadu šajās sacensībās pārstāvēja trīs mūsu jaunie šahisti, no kuriem divi – Arīna Goļikova un Edmunds Vanags – izcīnīja godalgotas vietas un tiesības piedalīties Latvijas Skolu šaha olimpiādes finālā Rīgā.

 

 

 

 

 

Tik dažādi, neparedzami un radoši!

Dzintra Mozule

«Man tukša pastkastīte. Vai tad šodien avīzīte neiznāk?» jautā abonents. Uzzinājis, ka laikrakstam jābūt, solās interesēties pie pastnieces. Savukārt viņa dievojas, ka savu darbu darījusi godam. Apzinīga būdama, pastniecīte nāk pie mums pēc lieka eksemplāra. Beigās kastītē atrodas divas vienādas «Ogres Vēstis Visiem». Kāpēc tā?

Sūta tālruņa numuru pikanta rakstura portālam

10.aprīlī B. Ogrē konstatēja, ka no viņai nezināma e – pasta adreses viņas mobilā tālruņa numurs tiek sūtīts uz sludinājumiem kādā pikanta rakstura portālā.