Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 12.februāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogrei tagad sava lidmašīna!

Ogre ir to 14 pilsētu skaitā, kuras vārdu «air Baltic» lidmašīna nes pasaulē

Dzintra Dzene

7.februārī Ogres novada pašvaldībā viesojās lidsabiedrības «airBaltic» prezidents un izpilddirektors Martins Gauss, lai apsveiktu Ogres iedzīvotājus un pašvaldības domes vadību ar iekļūšanu mīlētāko pilsētu topā. Ogre ir viena no 14 Latvijas pilsētām, kuras vārds rotā lidsabiedrības lidmašīnu, nesot Ogres vārdu pasaulē.

 

 

– Vai jūs gribētu lidot ar lidmašīnu «Ogre»?

Astrīda Arefjeva no Ogres:

– Ja tāda iespēja būtu, labprāt! Ogre ir ļoti skaista, laba pilsēta, jauka. Man patīk, ka pēdējā laikā sāk attīstīt tūrismu. Slēpošanas trase ir brīnišķīga! Pagaidām neslēpoju, tikai skatos, bet ģimene ir apmierināta.

 

 

Kurš gan nepazīst dižraibo dzeni!

Apkopoti Tēvzemes putnu novērošanas akcijas rezultāti

Uldis Prancāns

Jau trešo reizi Jaunais gads debešķīgi iespārnots ar Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) akciju «Ziņo par putniem dārzā».

 

 

 

 

Pagājušā gada vasarā Rembates pagastā aizvadīti bērnības svētki.

Lielvārdes un Ķeguma novadā priecājas par katru jaundzimušo

Dzintra Dzene

Novadu dzimtsarakstu nodaļās apkopoti statistikas dati par aizvadīto gadu. Jāņem gan vērā, ka uzskaitītie dzimušo – mirušo reģistri tikai daļēji ataino situāciju katrā novadā, jo dzimšanas, miršanas vai laulības faktu var fiksēt neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas, tomēr kopumā skaitļi vieš cerību. Gan vienā, gan otrā novadā dzimst bērniņi, un tiek veidotas jaunas ģimenes, – tas nozīmē, ka novadiem un to pagastiem ir nākotne.

 

 

Īsbikšaino un atraktīvo puišu deja dzirnavās.

Lielvārdes vidusskolā apgredzenotas izlaiduma klases

Ritvars Raits

9.februāra vakarā notika tradicionālais Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 12.klašu Gredzenu vakars. Skolas pēdējās klases audzēkņi tam par godu bija iestudējuši izrādi «Īsa pamācība mīlēšanā».

 

 

 

Ikšķiles novada pašvaldības amatiermākslas kolektīvu vadītāju kopbilde.

Ikšķiles novada pašdarbnieki atpūšas savā ikgadējā ballē

Ritvars Raits

8.februārī Ikšķiles novada pašdarbnieki pulcējās pašvaldības pasākumu zālē, lai piedalītos savā ikgadējā ballē. Novadā šobrīd darbojas jau 28 amatiermākslas kolektīvi, kuros apvienojušies vairāk nekā 600 dalībnieki, informē Ikšķiles novada pašvaldība.

 

 

 

 

Nedaudz ilgāk par stundu, un jūsu galdā būs garda laša zupa!

Laša zupa ar kausētu sieru

Agate Gavare

Zivis ir tik vērtīgs uzturvielu avots, ka speciālisti aicina – pat tiem, kam tās īsti negaršo, reizēm vajadzētu ļauties eksperimentiem un izmēģināt kādu jaunu zivju ēdienu. Varbūt vērts pamēģināt izvārīt laša zupu ar kausēto sieru?

 

 

Vēl mums ir laiks

Anita Zeiliņa

Reklāmas kampaņas ik pa laikam mūs biedē ar braukšanu pie stūres dzērumā, ar smēķēšanu, ar prātam neaptveramām atlaidēm veikalos un daudz ko citu.

Pašvaldība lemj par īpašuma iegādi Ogrē, Zvaigžņu ielā 4

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldības domes 7.februāra ārkārtas sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu par nekustamā īpašuma Ogrē, Zvaigžņu iela 4, pirmpirkuma tiesību izmantošanu. Minētajās telpās jaunas bibliotēkas ēkas būvniecības laikā varētu tikt izvietota Ogres Centrālā bibliotēka (OCB), bet vēlāk šo īpašumu varētu izmantot citu pašvaldības funkciju nodrošināšanai.

Apstiprināti Lielvārdes novada svētku datumi

Lielvārdes novada pašvaldība ziņo, ka šovasar novada svētki tiks ieskandināti 6.jūlijā Jumpravā, atzīmējot arī Jumpravas 760 gadu jubileju. 13.jūlijā svētki turpināsies Lēdmanē, bet to kulminācija paredzēta 26. un 27.jūlijā Lielvārdē.

Nesaņem preci

Saņemta informācija,ka 3.februārī R. Ogrē, Skolas ielā, pārskaitīja naudu par preci, bet to nav saņēmis. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

LU uzsākusi vērienīgu pētījumu par sirds un asinsvadu slimību riska faktoru izplatību Latvijā

Iveta Bajāre, LU Kardioloģijas un reģeneratīvās medicīnas institūta zinātniskā asistente

2018.gada nogalē Latvijas Universitāte (LU) uzsāka Latvijas iedzīvotāju kardiovaskulāro un citu neinfekcijas slimību riska faktoru šķērsgriezuma pētījumu, kas notiek pēc Veselības ministrijas pasūtījuma ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu.

Paplašinās iespējas saņemt atbalstu ēku atjaunošanai

Pagājušajā nedēļā Ministru kabinets apstiprināja grozījumus Attīstības finanšu institūcijas «Altum» īstenotajā Eiropas Savienības fondu atbalsta programmā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanai, sniedzot iespēju arvien plašākam iedzīvotāju lokam saņemt atbalstu ēku atjaunošanai, infromē Ekonomikas ministrija.

Olu čaumalas: veselībai, mājai un dārzam

Līga Ratniece

Neatkarīgi no tā, kā mēs olas izmantojam, no tām vienmēr paliek pāri čaumalas. Turklāt izrādās, ka arī tām var būt vairāki pielietojumi.