Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 12.jūlija numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Svētku tirgus Jumpravā.

Ar Jumpravas jubilejas svinībām ieskandina Lielvārdes novada svētkus

Ritvars Raits

6.jūlijā ar plašu un interesantu pasākumu programmu Jumpravā tika atklāti Lielvārdes novada svētki «Rīta zvaigznes zīmē», kas faktiski turpināsies visu šo mēnesi. Parasti Lielvārdes novads savus svētkus sāk svinēt Lēdmanē, bet šoreiz priekšroka tika dota jumpraviešiem, jo viņiem bija īpašs iemesls – draudzīgais un saliedētais pagasts reizē atzīmēja savu 760 gadu jubileju.

 

Pļāvēji ar trimmeriem nopļauj tās vietas, kur ar traktoru nevar piekļūt.

Ogrē zāli pļauj pēc noteikta grafika un sistēmas

Dzintra Dzene

Kā ik vasaru, bagātīgi augošā zāle SIA «Ogres Namsaimnieks» Teritorijas uzkopšanas nodaļas darbiniekiem sagādā visvairāk darba. Diemžēl iedzīvotāji ne vienmēr izprot, ka zāles pļaušana notiek pēc noteikta grafika un maršruta, turklāt sadalot pienākumus.

 

 

 

 

– Vai šovasar plānojat apmeklēt kapusvētkus?

Aija Vabule no Lauberes:

– Jā! Kapi – tā ir dzīves realitāte. Mēs visi nodzīvojam dzīvi un paliekam kapos. Kapos var atgūt dvēseles mieru. Reizi gadā vajag tā mierīgi pārdomās kādu brīdi pavadīt kapos. Tā ir tāda tāla saikne ar saviem mīļajiem…

 

 

Andris Upenieks.

Andris Upenieks: «Auglīga komunikācija (saprašanās!) ir vajadzīga visos līmeņos»

Dzintra Dzene

Pieņemot likumus un lēmumus, dominē varas runas vīru un sievu viedokļi, bet nozares speciālistu skatījums nereti paliek tālākā plānā, lai gan bieži vien tieši viņu domas ir daudz būtiskākas, jo balstītas reālajā ikdienas dzīvē.

 

 

Cieš vieglā auto un ceļu būves traktora sadursmē

10.jūlija rītā ap pulksten 9 Ogrē, Dārza ielā, notika ceļu satiksmes negadījums, kurā, saduroties vieglajai automašīnai «VOLVO» un ceļu būves traktoriņam, cietis vīrietis. Sadursme notikusi Dārza ielas un iebrauktuves, kas ved uz veikalu «Wurth», krustojumā. Negadījumā krietni cietusi vieglā auto priekšējā daļa un Ogres slimnīcā ar galvas sasitumu, galvas smadzeņu satricinājumu nogādāts 1981.gadā dzimis vīrietis.

 

Ķeipenieši un viņu viesi labprāt apmeklēja piparkūku namu.

Radošas atpūtas, sporta un garšas svētki Ķeipenē

Uldis Prancāns

Gada siltākajos mēnešos daudzas Latvijas pilsētas, apdzīvotās vietas un lauku pagasti svin savus svētkus. Vieni no pirmajiem ir ķeipenieši.

 

 

 

 

 

Nometnes dalībnieku kopbilde noslēguma pasākumā.

Ikšķilē noslēgusies S.Jēgera labdarības fonda nometne bērniem

Ritvars Raits

No 1. līdz 5.jūlijam Ikšķilē notika operdziedātāja Sergeja Jēgera labdarības fonda rīkotā nometne bērniem, kas noslēdzās ar svinīgu pasākumu pašvaldības Veselības veicināšanas centrā.

 

 

 

Ikšķilietis Alvis Krilovskis.

Ikšķilieši patīkami pārsteidz VADC darbiniekus

Ritvars Raits

10.jūlijā Ikšķiles novada pašvaldības Veselības veicināšanas centra telpās notika Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā Donoru diena. Šis pasākums tiešām izrādījās labi apmeklēts – kopumā asinis ziedoja 36 donori.

 

 

 

Ogres novada sporta centra darbinieki.

Ogres novada pašvaldības darbinieki kopīgi sporto un atpūšas

Ritvars Raits

Kopš četru mūsu novadu pašvaldības vairs nevar vienoties par kopīgām sporta spēlēm, Ogres novada pašvaldības darbinieki rīko paši savu pasākumu, kurā ir atraktīvas sacensības un stafetes.

 

 

 

Labākie volejbolisti jaukto pāru grupā.

Jumpravā sacenšas ielu basketbolisti un pludmales volejbolisti

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē Jumpravas pagastā sākās Lielvārdes novada svētki «Rīta zvaigznes zīmē». Plašajā pasākumu programmā bija arī sporta aktivitātes – pludmales volejbola un ielu basketbola turnīri.

 

 

 

Ogrēniete Inga Zilberte.

Ogres novada senioriem 28 medaļas Latvijas čempionātā

Aivars Puriņš, Ogres novada vieglatlētikas veterānu pārstāvis

6.jūlijā Gulbenē lietainos un prakstiski vētrainos apstākļos notika piektais Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem, kurā piedalījās ap 230 vieglatlētikas senioru no 38 Latvijas novadiem un pilsētām.

 

 

 

Miks Jānis Opolais.

Mūsu jaunajiem vieglatlētiem medaļas Latvijas čempionātā Piltenē

Ritvars Raits

Pagājušajā nedēļā Kurzemes mazpilsētā Piltenē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā vecuma grupai U14, kurā ar labiem panākumiem piedalījās Ogres novada sporta centra jaunie sportisti. Treneru Artūra Priževoita un Edgara Siliņa audzēkņi kopumā izcīnīja piecas medaļas – trīs sudraba un divas bronzas.

 

Nebakstīt dabai acī

Jānis Arvīds Plaudis

Jaunībā gulēju lauku mājā pie senas liepas, un tās šalkoņa manī atbalsojas visu mūžu. Šodien gar manu māju kā tanki brauc baļķu vedēji, un īpašniekiem liekas, ka tie ved nevis baļķus, bet naudas maisus, un nedod Dievs, ja no tiem maisiem kāda sauja iet zudumā. Tad īpašnieki gatavi cīnīties līdz nāves krampjiem.

SIA «Ogres Namsaimnieks» darbinieki aicina rūpēties par savu dzīvojamo māju ugunsdrošību

Dzintra Dzene

Dienu pēc šā gada 16.aprīlī daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Ogrē, Tīnūžu ielā 9, notikušā traģiskā ugunsgrēka, kurā dzīvību zaudēja kāda šīs mājas iedzīvotāja, SIA «Ogres Namsaimnieks» darbinieki kopā ar Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjiem (VUGD) veica neplānotu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpu un teritorijas ugunsdrošības pārbaudi un civilās aizsardzības prasību ievērošanas kontroli vairākās dzīvojamās mājās.

Ogres Valsts ģimnāzijai būs jāmeklē jauns direktors

Ogres novada pašvaldībā 17.jūnijā saņemts Ogres Valsts ģimnāzijas direktores Ainas Bērces iesniegums ar lūgumu atbrīvot viņu no direktores amata, savstarpēji vienojoties un balstoties uz Darba likuma 114.pantu.

Iespējams, rada kaitējumu veselībai

28.jūnijā Ogrē, Birzgales ielā, V., iespējams, ar lāzeru tiek radīts kaitējums veselībai. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Lai ceļot kopā ar bērniem būtu ērtāk

Agate Gavare

Ir vasara un atvaļinājumu laiks, ko ļoti bieži izmantojam ceļošanai un atpūtas braucieniem, kuru galamērķis nereti ir tālu aiz Latvijas robežām. Nav nemaz tik sarežģīti doties ekskursijā, kruīzā vai uz kādu kūrortu, ja braucēji ir pieauguši un patstāvīgi cilvēki. Toties, ja braucam kopā ar ģimeni, kurā ir arī mazi bērni un pat zīdaiņi, ceļojumam jāgatavojas daudz rūpīgāk un pārdomātāk.