Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 12.septembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ķeguma novada čempionāta sēņošanā dalībnieku kopbilde – 21 komanda, 69 sēņotāji.

Ķeguma sēņošanas čempionātā triumfē komanda «Kas meklē, tas atrod»

Dace Māliņa, Ķeguma novada pašvaldības Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja

9.septembrī Tomes pagasta mežos, netālu no Ratu kalna, jau 14.reizi notika Ķeguma novada čempionāts sēņošanā, kurā piedalījās 21 komanda. Komandu konkurencē uzvarēja «Kas meklē, tas atrod», pārējās godalgotās vietas izcīnīja «Meža filtrētāji» un «Ābolēni».

 

 

 

 

Futbola turnīra bombardieri: Zigmunds Šteins (no kreisās), Lauris Zariņš, Artūrs Ozoliņš, Pēteris Cīrulis.

Tēvu dienu Taurupē aizvada sportiskā gaisotnē

Uldis Prancāns

Laikus sagaidot Tēvu dienu, piektdienas rītā un dienvidū saulainas atvasaras Taurupē risinājās iedvesmojoši veselīgas aktivitātes.

 

 

 

 

 

 

– Kā atzīmējāt Tēva dienu?

Andželika Buņkovska no Ikšķiles:

– Atzīmējām tāpat kā katru gadu. Jau no paša rīta mēs ar māsu Samantu pagatavojām garšīgas brokastis, ko tētim pasniedzām gultā. Protams, arī samīļojām viņu un sabučojām uz vaiga.

 

 

Projekta koordinatorei Marutai Grīnbergai asistē PII «Saulīte» mazās saulītes…

Ķeipenē var apmeklēt Sapņu salu…

Uldis Prancāns

Iedzīvotāju darba grupa, ko veidoja biedrības «Ķeipenes vides centrs» pārstāvji: koordinatore Maruta Grīnberga, biedrības vadītāja Gunita Bombāne, Sņežana Skačkova, Jānis Livdāns un Juris Ločmelis, īstenojuši Ogres novada pašvaldības projektu konkursa «Veidojam vidi ap mums» atbalstīto projektu «Pietura – Sapņu sala».

 

 

 

Sajūsmu par jauno grāmatu māksliniekam Agrim Liepiņam (no labās) izsaka Lielvārdes Tautas teātra režisors Kārlis Lišmanis. Savu kārtu sveicēju rindā gaida A.Pumpura Lielvārdes muzeja bijusī vadītāja Anastasija Neretniece.

«Mēs godināsim savus senčus, mēs dzīvosim savā zemē un dziedāsim mūsu tautasdziesmas»

Beata Kempele

9.septembrī kultūras namā «Lielvārde» notika lielvārdieša Agra Liepiņa grāmatas «Mūsu dievi» atvēršanas svētki. Savā jaunajā grāmatā mākslinieks un teksta autors ne tikai koši un dzīvi attēlojis senlatviešu dievus, bet arī raksturojis katru no tiem, zīmējis un skaidrojis viņu zīmes un simbolus. Agra Liepiņa zināšanu un neizsīkstošās fantāzijas pieticis arī, lai dabas dievības un gadskārtu svētkus attēlotu gluži kā labi pazīstamus un tuvus draugus.

 

 

 

 

 

 

 

Šaušanas sacensību uzvarētāju kopbilde. 1.rindā no kreisās: Šahirs Džvadovs, Oskars Lejnieks, Uldis Adijāns, Arnis Birze un bataljona komandieris pulkvežleitnants Ainārs Rauza. 2. rindā no kreisās: Andris Binde, Raimonds Eglītis, Ivars Lācis, Nauris Reinsons un Atis Ratnieks.

Par godu ZS 54. ITBN dibināšanas gadadienai sacenšas šaušanā

Uldis Veliks, ZS 54. ITBN virsseržants

8.septembrī Ogres novada sporta centra šautuvē notika tradicionālās Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona ložu šaušanas sacensības, kas bija veltītas militārās vienības dibināšanas 26. gadadienai. Uzvaru izcīnīja sacensību rīkotāji – ZS 54. ITBN NMN rotas komanda, bet vēl uz goda pjedestāla kāpa arī VP RRP Ogres iecirkņa Kārtības policijas nodaļas un NBS Apvienotā štāba snaiperi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mūsu florbolistes Diāna Isjomina (no kreisās), Paula Sloģe un Evita Rudzīte izlases treniņnometnē Somijā.

Mūspuses florbolistu sekmes trijās Latvijas izlasēs

Ritvars Raits

Pagājušās nedēļas nogalē gan treniņnometnes, gan starptautiskas pārbaudes spēles aizvadīja trīs Latvijas florbola izlases, kas gatavojas kārtējiem pasaules čempionātiem. Uz visām trijām bija uzaicināti arī mūspuses florbolisti, kuri spēja izcelties ar savu meistarību un stabilu sniegumu.

 

 

 

 

 

«Ogre/Miandum» ar Rīgas čempionātā izcīnīto kausu par trešo vietu un bronzas medaļām.

«Ogre/Miandum» otro gadu pēc kārtas izcīna Rīgas čempionāta bronzu

Ritvars Raits

9.septembrī O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamata pamatskolas sporta kompleksā notika galvaspilsētas atklātā čempionāta izšķirošās spēles par medaļām. Mačā par bronzas godalgām otro rudeni pēc kārtas triumfēja Ogres handbola kluba komanda «Ogre/Miandum», kas ar 35:28 uzvarēja «ASK/LSPA».

 

 

 

«Skolniekiem jāstāv kājās!»

Jānis Arvīds Plaudis

Tauta kūst kā sniegs saulē, bet tā nav pavasara saule. Vairāk nekā apsveicams LNNK/TB/VL ierosinājums piešķirt budžetā papildus līdzekļus daudzbērnu ģimenēm. Derētu arī kādi miljoni pārējām, kurās aug bērni. Citādi pēc gadiem 10 – 20 nebūs, kas sargā valsti un ražo pensijas vecākajai paaudzei. Gadu pēc gada mēs slēdzam skolu pēc skolas. Salīdzināsim bēgļu pabalstus ar naudiņu, ko saņem ģimenes par pirmo vai otro bērnu.

Turpinās bibliotēkas ēkas pārbūves risinājumu meklēšana

Marta Poga

Ogres novada pašvaldībā viesojās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātes 5. kursa students Rūdis Rubenis, kurš prezentēja aktuālākos risinājumus saistībā ar Ogres Centrālās bibliotēkas (OCB) plānojumu, izskatu un kopējo tēlu.

Tīnūžos pārbūvēts tilts pār Mazo Juglu 

Piektdien, 8.septembrī, Tīnūžos svinīgi atklāja nesen pārbūvēto tiltu pār Mazo Juglu. Vairāk nekā gadsimtu seno pāreju allaž pielaboja, taču tagad tā beidzot ir pilnībā atjaunota.

Gūst miesas bojājumus

7.septembrī Z. savā dzīvesvietā Ogrē, Mālkalnes prospektā, guva miesas bojājumus. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Sveic veselīga uztura ražotājus

Dana Dadze

Piektdien, 8.septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Zemgalē apmeklēja zemnieku saimniecības, kam tika piešķirts Latvijas Ārstu biedrības apbalvojums «Veselīgs Latvijas uzturs». Starp tām – arī z/s «Ragāres» Skrīveru novadā un SIA «KEEFA» Vecumnieku novadā, informē ministrijas sabiedrisko attiecību speciālisti.