Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 13.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Komandas «steam IKŠĶILE» pamatsastāvs: Ilona Skuja (no kreisās), Marita Johansena un Inga Mauliņa.

Ikšķiles dāmas triumfē piedzīvojumu sacensībās «xRace»

Ritvars Raits

7.oktobrī Līgatnē ar dabas sagādātiem izaicinājumiem pilnām sacensībām noslēdzās piedzīvojumu sacensību seriāls «xRace», kas šosezon turpinājās sešos posmos. Šajā posmā sieviešu konkurencē otro vietu uz goda pjedestāla izcīnīja Ikšķiles komanda «steam IKŠĶILE», kas jau pirms tam bija sev nodrošinājusi uzvaru sacensību kopvērtējumā.

 

 

 

Fotoizstādes atklāšana daudziem jaunajiem ogrēniešiem bija lieliska iespēja satikt Aigaru Apini.

Ogres NSC skatāma fotoizstāde «Tu esi. Tu vari. Rio»

Ritvars Raits

11.oktobra pēcpusdienā Ogres novada sporta centrā tika atklāta fotogrāfa Jura Bērziņa-Soma izstāde «Tu esi. Tu vari. Rio». Pasākumā piedalījās gan pats foto meistars Bērziņš-Soms, gan arī viens no «fotomodeļiem» – Latvijas titulētākais paralimpietis Aigars Apinis.

 

 

 

 

Jaunais bērnu rotaļu laukums.

Taurupes pagasta saimnieciskie un kultūras jomas jaunumi

Uldis Prancāns

Rudens skopo saulstaru, dāsno vēju un lietavu pilnbriedā taurupieši var būt gandarīti – aizvadītajos gada mēnešos daudz izdarīts un netrūkst arī tuvākās nākotnes ieceru.

 

 

 

Ogres Mākslas skolas starptautisko konkursu laureāti un viņu pedagogi pie sasniegtā neapstāsies.

OMS atklāj izstādi un sveic konkursu laureātus

Anita Zeiliņa

Līdz 21.oktobrim Ogres Mākslas skolā (OMS) atvērta izstāde «Vasara», kurā Lielās un Mazās skolas audzēkņi rāda daļu no vasaras prakses laikā paveiktā. Trešdien, izstādes atklāšanas dienā, tika apsveikti arī OMS starptautisko konkursu laureāti.

 

 

 

 

P/A «Ogres namsaimnieks» KSC vadītāja Dagnija Vilnīte stāsta, ka KSC var vērsties ar jebkuru jautājumu, kas skar aģentūras darbību.

P/A «Ogres namsaimnieks» Klientu servisa centram darba šogad vairāk

Dzintra Dzene

P/A «Ogres namsaimnieks» organizētajā ikgadējā mājas vecāku kopsapulcē klātesošajiem bija iespēja tikties ar Klientu servisa (KSC) vadītāju Dagniju Vilnīti, kura pastāstītāja par centra darbību un darba apjomu, kas ik gadu pieaug.

 

 

 

 

 

 

Lotārs Freivalds, SIA «Ogres rajona slimnīca» Rehabilitācijas nodaļas ergoterapeits, klientus māca sadzīvot ar esošo situāciju.

Ergoterapeits vajadzīgs bērniem, vecākiem un mežstrādniekiem

Anita Zeiliņa

Lotāram Freivaldam ir reta profesija. Viņš ir ergoterapeits un strādā SIA «Ogres rajona slimnīca» Rehabilitācijas nodaļā. Iespējams, ka daudzu cilvēku ikdienas paradumi mainītos, ja viņi zinātu, kā to pašu darbu var paveikt citādāk, nekaitējot veselībai un izvairoties no prognozējamās nespējas.

 

 

 

 

 

 

Uz goda pjedestālā Birzgales pamatskolas sešas komandas – visas ar kausiem un medaļām.

Skolēni sacenšas rudens krosa stafetēs

Ritvars Raits

Skolēnu sporta spēļu sacensības rudens krosa stafetēs jau tradicionāli notiek Lielvārdē, Rembates parkā. 11.oktobrī par uzvarām, kausiem un medaļām šajā sportiskajā pasākumā sacentās triju novadu (Lielvārdes, Ķeguma un Ogres) mācību iestāžu komandas.

 

 

 

 

Suņi rej…

Ritvars Raits

Droši vien, ka bērni tā negaida Ziemassvētkus, kā es pagājušajā pavasarī gaidīju pašvaldību vēlēšanu dienu, jo zināju, ka tas būs datums, pēc kura beigsies nepārtrauktās ķengas, lamas, viltus ziņas, prasta apsaukāšanās un tamlīdzīgas «aktivitātes», ko mūsu novados realizēja daži deputātu kandidāti un viņu atbalstītāji. Reālā dzīve uzskatāmi pierādīja, ka, nomelnojot citu, pats baltāks nepaliksi, tāpēc 4.jūnija rītā daudzi pašiedomātie politiķi pamodās pie «sasistas siles». Tieši tajā dienā negāciju kļuva mazāk, bet diemžēl klusuma brīdis nebija ilgs…

Plāno mainīt uzturēšanās maksu Madlienas pansionātā

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldības 12.oktobra Finanšu komitejas sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu, kas paredz izmaiņas uzturēšanās maksā vispārējā tipa pansionātā «Madliena».

Valdis Ancāns un Ilze Čiščakova lūdz atļauju savienot amatus

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldībā saņemts Suntažu pagasta pārvaldes vadītāja Valda Ancāna un Ogresgala pagasta pārvaldes vadītājas Ilzes Čiščakovas iesniegums ar lūgumu atļaut savienot amatus.

Darbojas jauna vakanto amatu pretendentu vērtēšanas komisija

21.septembra Ogres novada domes sēdē deputāti lēma par izmaiņām Ogres novada pašvaldības amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisijas sastāvā.

Nosaka pārdošanas cenu grāmatai «Mana Madlienas vidusskola»

Ogres novada pašvaldības Finanšu komitejas sēdē 12.oktobrī tika izskatīts jautājums par grāmatas «Mana Madlienas vidusskola» pārdošanas cenu.

Deg saldētavas durvju izolācija

9.oktobrī Lielvārdes novadā dega saldētavas durvju aploda un siltumizolācija.

Atskatoties uz skolēnu nodarbinātības programmu vasarā

Agate Gavare

Pagājušajā vasarā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) jau ne pirmo reizi īstenoja nodarbinātības pasākumus skolēniem. Ar NVA atbalstu strādājot pie darba devējiem, skolēni apguva tās praktiskās zināšanas un iemaņas, kas viņiem ļoti noderēs nākotnē, veidojot savu profesionālo karjeru. Skolēni strādāja veikalos, ēdināšanas uzņēmumos, birojos, kultūras iestādēs, lauksaimniecībā, pašvaldībās un citās darbavietās, bet tagad dalās ar saviem jauniegūtajiem iespaidiem. Starp viņiem arī ogrēniete Anna Marija.

Mēs visi kopā varam … ja tikai gribam

Rita Auziņa, Ogres Latviešu biedrības priekšsēdētāja

Nu jau vasara aizvērusi savus vārtus, un sācies rudens lapkritis ar savu zeltaino lietu, kas mudina ļaudis vairāk nodoties domu un pārdomu brīžiem. To manām arī mēs, Ogres Latviešu biedrības atbildīgās personas, ik otrdienu sagaidot savus apmeklētājus Mālkalnes prosp. 30 – 2. stāvā, no pulksten 14.00 līdz 17.00.