Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 15.marta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

«Grand Prix» ieguvēji savā vecuma grupā – Ikšķiles «Krāsainie puķuzirņi».

Ikšķiles «Puķuzirņi» un Ķeguma «Sienāži» uzplaukst «Ziemeļblāzmā»

Dzintra Dzene

Aizvadītajā nedēļā, 9. un 10.martā, Rīgā, kultūras pilī «Ziemeļblāzma», jau desmito reizi norisinājās jauno izpildītāju konkurss «Nāc sadziedāt», kurā ar panākumiem startēja Sarmītes Viļumas vadītie kolektīvi – Ikšķiles Tautas nama bērnu vokālie ansambļi –«Krāsainais puķuzirnis» un «Rozā puķuzirnis», kā arī Ķeguma novada «Sienāži», kas piedalījās divās vecuma grupās.

 

 

 

Izbūvējot Rūpnieku ielu atbilstoši akceptētajam projektam, pilsēta iegūs vēl vienu sakārtotu satiksmes infrastruktūras objektu.

Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsāk darbus Ogrē, Rūpnieku ielā

Marta Poga

Ņemot vērā laika apstākļus, šā gada janvāra nogalē Ogrē, Rūpnieku ielā, tika noteikts būvdarbu tehnoloģiskais pārtraukums. 11. martā darbi šajā objektā atsākti.

 

 

 

 

 

 

 

Zēnu mājturības un tehnoloģiju olimpiāde rit pilnā sparā!

Olimpiādē gatavo putnu būrīšus un kastītes, konkursā uzbur «Krāsainās pasakas»

Jolanta Zarāne, Lielvārdes un Ķeguma novadu Kultūras izpratnes un pašizpausmes mācību jomas MA vadītāja

6.martā Jumpravas pamatskolā notika Lielvārdes un Ķeguma novadu skolu mājturības un tehnoloģiju olimpiāde zēniem un konkurss «Krāsainās pasakas» meitenēm.

 

 

 

– Vai piedalīsieties Eiropas Parlamenta vēlēšanās?

Taisija Krišāne no Ogres:

– Protams! Diez vai šīs vēlēšanas ko būtiski var ietekmēt, bet nu jāpiedalās. Vismaz es būšu izdarījusi to, kas ir jāizdara. Diez vai būs liela cilvēku aktivitāte, bet noteikti ir jāpiedalās, lai paustu savu viedokli.

 

 

Ķeguma KNV 12.klases jaunieši.

Ķeguma divpadsmitie – pozitīva, radoša, jautra, oriģināla un noslēpumaina kopa

Uldis Prancāns

Mūsu laikrakstā pārliecinoši sevi piesaka Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 12.klases lieliskais desmitnieks un viņu audzinātājs, aizstāvis, motivētājs, ideju ģenerators un atbalstītājs; ķīmijas skolotājs Artūrs Ābols.

 

 

 

Jaunās 100 eiro banknotes paraugs.

Apgrozībā tiks laistas jaunas 100 un 200 eiro banknotes

Agate Gavare

Latvijas Banka ziņo, ka 28.maijā eiro zonā, tai skaitā arī Latvijā, apgrozībā tiks laistas jaunas otrās jeb Eiropas sērijas 100 un 200 eiro (100 € un 200 €) banknotes.

 

 

 

 

Treneris Andrejs Prohorenkovs un viņa sudraba puiši Salaspilī.

Jaunie ikšķilieši – Latvijas vicečempioni telpu futbolā

Liene Pauloviča, «FK Ikšķile/FC Real Pro» sporta koordinatore

12.martā Salaspilī norisinājās Latvijas čempionāta finālturnīrs telpu futbolā U-12 vecuma jeb 2007.gadā dzimušo zēnu komandām. Spraigās cīņās par valsts vicečempioni kļuva mūsu komanda «FK Ikšķile/FC Real Pro».

 

 

 

 

Medaļas jau saņēmuši Ogres NSC jaunie handbolisti.

Ogre uzņem jaunos handbolistus no visas Latvijas

Ritvars Raits

13.martā Ogres novada sporta centra (Ogres NSC) lielajā hallē visu dienu valdīja handbols. Tur notika Latvijas Handbola federācijas rīkotais minihandbola turnīrs, kurā Ogres novadu pārstāvēja Ogres NSC un Ogresgala pamatskolas zēnu komandas.

 

 

 

Jaunatnes meistarsacīkšu uzvarētājas: Paula Boķe (no kreisās), Marta Robežniece un Zanda Ulbika.

Kamaniņbraucējai Paulai Boķei Latvijas meistarsacīkšu sudrabs

Ritvars Raits

Kārtējo panākumu guvusi jaunā ogrēniete Paula Boķe, kura pagājušās nedēļas nogalē Siguldā notikušajās Latvijas jaunatnes meistarsacīkstēs kamaniņu sportā izcīnīja sudraba medaļu.

 

 

 

 

 

Madlienas dāmu turnīra volejbolā uzvarētāju kopbilde.

Sieviešu dienas volejbola turnīrā uzvar ķegumietes

Ritvars Raits

10.martā Madlienas vidusskolas sporta zālē notika jau tradicionālais Starptautiskajai sieviešu dienai veltītais volejbola turnīrs dāmām. Četru komandu konkurencē triumfēja «Ķegums», pārējās vietas uz goda pjedestāla atvēlot «Ikšķilei» un Vecbebru vienībai ar nosaukumu «Pusmetrs».

 

 

 

Boikotam boikotu!

Ritvars Raits

Vai atceraties laikus, kad mūsu tauta bija vienota un stipra, nevis tāda kā tagad – sīkpartijās un interešu grupās sašķēlusies? Toreiz mums bija tāds garaspēks, ar kuru arī karaspēkam varējām stāties pretī.

 

Ogresgalā plāno izbūvēt brīvdabas skatuvi un labiekārtot stāvlaukumu
Dzintra Dzene
Ogres novada pašvaldības 14.marta Finanšu komitejas sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu par piedalīšanos biedrības «Publisko un privāto partnerattiecību biedrība «Zied zeme»» organizētajā projektu konkursā ar projekta pieteikumu par Ogresgala Tautas nama laukuma labiekārtošanu.

Izstrādāti saistošie noteikumi par kapsētu uzturēšanu Ogres novadā

Marta Poga

Ogres novada pašvaldības darbinieki ir izstrādājusi jaunus saistošos noteikumus par novada pašvaldības kapsētu darbības un uzturēšanas kārtību.

Administratīvi teritoriālo reformu paveiks līdz 2021.gadam

12.martā Ministru kabinets apstiprināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavoto likumprojektu «Administratīvi teritoriālās reformas turpināšanas likums». Likumprojekts paredz turpināt 1998.gadā iesākto reformu, lai līdz nākamajām pašvaldību vēlēšanām 2021.gadā izveidotu ekonomiski attīstīties spējīgas vietējās pašvaldības, kas nodrošina tām likumos noteikto autonomo funkciju izpildi salīdzināmā kvalitātē un pieejamībā, sniedzot iedzīvotājiem labus pakalpojumus par samērīgām izmaksām, informē VARAM ministra padomniece komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos Agnese Vārpiņa.

Vides pētnieku forumā «Skolēni eksperimentē!» teicams starts mūsējiem

Uldis Prancāns

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā aizvadīta jauno vides pētnieku foruma «Skolēni eksperimentē!» Rīgas atklātā kārta, kurā trīs Ogres novada izglītības iestāžu audzēkņu darbi sīvā sāncensībā ieguva godalgotas vietas.