Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 16.augusta numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Lauberes pagasta pārvaldes vadītājs Andris Misters.

Kultūras citadele, bērnunama «sāpju bērns» un ceļi Lauberē

Uldis Prancāns

Par šā gada svarīgākajiem saimnieciskajiem darbiem vēsta Lauberes pagasta pārvaldes vadītājs Andris Misters.

 

 

 

 

Vīri cenšas atbrīvot autobusam ceļu.

Kamēr mums vēl pieder šis laiks

Rūta Koluža

Lielvārdes Pensionāru biedrības teātrim «Paši» 2019.gads ir sevišķi ražīgs. Režisore Skaidrīte Tilaka iestudējusi trīs lugas: Mārtiņa Zīverta «Tīreļpurvu», «Kā Tomu Tenis ar nāvi cīnījās» un Agra Liepiņa speciāli senioriem sarakstīto lugu «Darbs lielu dara».

 

 

 

Marta Broka.

Ogres pansionātā sagaida 100 gadu jubileju

Dzintra Dzene

Vienā no SIA «Ogres rajona slimnīca» struktūrvienības – pansionāta «Ogre» – istabiņām jau deviņus gadus dzīvo Marta Broka. Sirmā kundze burtiskā nozīmē šobrīd ir visvecākajā pansionāta iemītniece, jo īsi pirms pansionāta 10 gadu jubilejas, 6.augustā, atzīmēja savu simto dzimšanas dienu.

 

 

Pienācīgi saģērbti, ejam pie bitēm!

Pie bitēm, suitu sievām un Jūrkalnē

Olga Braunere

Mēs, Ogres seniori, dodamies kārtējā ceļojumā uz Kurzemi. Turp mūs aizvizina šoferis Normunds un gide Līga.

 

 

 

 

«Neatkarīgi no tā, cik ilgi katrs no jums šeit ir strādājis – desmit gadus vai desmit dienas – katrs savā vietā jūs esat zelta vērts, » tā par savējiem saka pansionāta «Ogre» vadītāja Astrīda Zīverte –Upeniece.

Pansionāts «Ogre» nosvinējis 10.dzimšanas dienu

Dzintra Dzene

Otrdien, 13.augustā, SIA «Ogres rajona slimnīca» struktūrvienība pansionāts «Ogre» atzīmēja 10 gadu jubileju. Svētku reizē jubilārus sveica sadarbības partneru – Ogres novada Sociālā dienesta, Lielvārdes novada Sociālā dienesta, Ogres Invalīdu biedrības, Ogres Politiski represēto kluba, Kokneses novada Ģimenes atbalsta centra «Dzeguzīte» – pārstāvji, kā arī citi viesi. Savukārt Ogres slimnīcas un pansionāta vadība par ieguldīto darbu pateicās ilggadējiem pansionāta darbiniekiem.

 

 

 

 

 

 

– Vai jums ir nācies izsaukt neatliekamo palīdzību?

Renāte Robļevska no Ogres:

– Jā, ir gan nācies, tas notika šogad – aprīlī. Jāuzteic mediķi, ka viņi no Ogres uz Ikšķili atbrauca ļoti operatīvi, arī palīdzību viņi man sniedza augstā profesionālajā līmenī.

 

 

Pīles Ogres vecupes peldvietā ļoti pieradušas, ka kāds «labvēlis» ik pa laikam atnāk ar baltmaizes klaipiņu…

Ogrē neievēro aizliegumu barot ūdensputnus

Ritvars Raits

Lai arī juridiski neoficiāla, Ogrē ir viena ļoti labi iekārtota un aprīkota peldvieta. Tā atrodas pilsētas centra iedzīvotājiem ļoti pieejamā vietā – Ogres vecupē, tautā sauktā arī par Varžu dīķi. Diemžēl peldēties gribētāju prieku zināmā mērā pabojā iedzīvotāji, kuri pretēji noteikumos norādītajam aizliegumam tieši peldvietā vēlas barot ūdensputnus – lielākoties pīles, kā arī pa kādam gulbim.

 

 

 

 

Ikšķilietis Česlavs Batņa.

Česlavs Batņa kļūst par Ādažu vidusskolas direktoru

Ritvars Raits

13.augustā notika Ādažu novada pašvaldības domes ārkārtas sēde, kurā par Ādažu vidusskolas direktoru tika iecelts Česlavs Batņa, kurš šobrīd ir ne vien Ikšķiles novada pašvaldības domes deputāts, bet arī domes priekšsēdētāja vietnieks.

 

 

 

Suntažniekam Bindukam automašīnas vietā 1000 eiro

Ritvars Raits

Pavisam nedaudz pietrūka, lai suntažnieks Madars Binduks pagājušās nedēļas nogalē kļūtu par jaunas automašīnas «VW Golf» īpašnieku. TV šovā «SuperBingo» papildspēlē «Raženais augusts» Madaram starp trim konkurentiem bija pirmā izvēle, taču viņš atvēra nepareizo lodziņu un bija spiests samierināties ar 1000 eiro lielu naudas laimestu.

 

Komandas «Izturība» pārstāvis Alvis Krilovskis savā pašvaldībā saņēma Ikšķiles novada karogu.

Ikšķiles «Izturība» dodas iekarot Monblāna virsotni

Ritvars Raits

Augusta vidū Ikšķiles komandas «Izturība» pārstāvji dosies ekspedīcijā «Izturība Monblānā 2019», kuras laikā viņiem paredzēti treniņi Francijas kalnos, kāpšana Monblāna virsotnē (4808,72 m virs jūras līmeņa) un  dalība vienā no zināmākajiem kalnu taku skrējieniem pasaulē «Ultra-Trail du Mont-Blanc®» (UTMB®).

 

 

 

 

Ikšķilietis Kazimirs Nekrašs (no kreisās), lielvārdietis Vilnis Pucis un ogrēnietis Valdis Jefimovs.

Mūspuses basketbola senioriem pasaules čempionāta sudrabs

Ritvars Raits

Jūlija beigās un augusta sākumā Somijas pilsētā Espo norisinājās Starptautiskās Maksibasketbola federācijas (FIMBA) 15.pasaules čempionāts. Vecuma grupā 75+ par pasaules vicečempioni kļuva Latvijas izlase, kuras sastāvā cīnījās arī trīs ilggadēji Ogres veterānu komandas basketbolisti – ikšķilietis Kazimirs Nekrašs, lielvārdietis Vilnis Pucis un ogrēnietis Valdis Jefimovs.

 

 

 

Ķeguma čempionāta ielu basketbolā pirmā posma laureātu kopbilde.

Ķeguma čempionātu ar uzvaru sāk «Avotu Reprezent»

Ritvars Raits

8.augustā ar pirmā posma spēlēm startēja Ķeguma novada atklātais čempionāts ielu basketbolā. Ar maksimālo punktu skaitu turnīru sāka komanda «Avotu Reprezent».

 

 

 

 

 

Ogrēniete Elīna Barone uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena Viļņā.

Ogres vieglatlētikas senioriem 11 medaļas Baltijas čempionātā

Aivars Puriņš, Ogres novada vieglatlētikas senioru pārstāvis

Pagājušās nedēļas nogalē Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notikušajā Baltijas atklātajā čempionātā vieglatlētikā senioriem (Baltic master athletics open 2019) ar lieliskiem panākumiem startēja četri Ogres novada seniori, kuri kopumā izcīnīja 11 medaļas – (4 zelta, 4 sudraba un 3 bronzas).

 

 

Nabags, nabags, vēl nabagāks…

Jānis Arvīds Plaudis

Apceļoju Vidzemi pie igauņu robežām. Pārdot zemi tur grūti par 1 eiro kvadrātmetrā, kamēr Pierīgā cena no 50 līdz 60. Tāda ir pirktspēja Strenčos un Trikātā. Tomēr trūcība nav netikums. Strenči spodri sakopti kā tautumeita pasaku grāmatā. Bez graustiem un atkritumu kaudzēm, ar visiem ceļa rādītājiem.

Ikšķiles un Olaines jaunieši savu titulu nodod ventspilniekiem

Pagājušās nedēļas nogalē Ogres Zilajos kalnos, pie Dubkalnu ūdenskrātuves, divu dienu garumā norisinājās aktīvs, sportisks un aizraujošs festivāls «IKfest2019», ko rīkoja titula «Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019» īpašnieces – Ikšķiles un Olaines novadu pašvaldības. Festivāla laikā svinīgā ceremonijā tika paziņota konkursa «Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020» uzvarētāja – ceļojošo kausu saņēma Ventspils pilsēta.

O.Atslēdziņš pēc paša lūguma atbrīvots no Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amata

Ogres novada pašvaldībā 14.augustā saņemts Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja Ojāra Atslēdziņa iesniegums ar lūgumu atbrīvot viņu no Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amata un pārcelt vakantajā Madlienas komunālo pakalpojumu iestādes «ABZA» vadītāja amatā. Vienlaikus iesniegumā izteikta vēlme līdz jauna pagasta pārvaldes vadītāja iecelšanai veikt arī pagasta pārvaldes vadītāja amata pienākumus.

Izsaka draudus

Saņemta informācija, ka 13.aprīlī N. Ogrē, Mednieku ielā, izteikti draudi.