Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 17.novembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada sporta centra jauno orientieristu kopbilde.

Ogres NSC lepojas ar saviem orientieristiem un futbolistiem

Ritvars Raits

Šonedēļ, 14. un 15.novembrī, Ogres novada sporta centrā notika divi jau par tradīciju kļuvuši Lepošanās pasākumi. Sporta izglītības iestādes vadība direktores Dzirkstītes Žindigas un viņas vietnieces mācību darbā Kristīnes Papiņas personā otrdienas vakarā par aizvadītajā vasaras sezonā gūtajiem panākumiem pateicās orientieristiem, bet trešdien – jaunajiem futbolistiem.

 

 

Tādā sakoptībā konkursa komisiju sagaidīja rembatiešu Ābeļu dzimtas saimniecība «Rozetes».

Sakoptākās sētas un saimniecības – Rembatē un Birzgalē

Dace Māliņa

Šodien, 17.novembrī, pulksten 19.00 Ķeguma komercnovirziena vidusskolas aktu zālē notiks Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts «Mēs būsim tik lieli, cik mūsu GRIBA» /Rainis/. Pasākuma laikā tiks sumināti arī konkursa «Veidosim skaistu un sakoptu savu novadu 2107» laureāti.

 

 

 

 

Iveta Siliņa atzīta par sakoptākā namīpašuma saimnieci Ogrē. Viņas īpašums atrodas Jumpravas ielā 42.

Noskaidroti Ogres novada sakoptāko namīpašumu un sētu saimnieki

Dzintra Dzene

Ogres novada domes 16.novembra sēdē deputāti skatīja lēmumprojektu par konkursa «Sakoptākais namīpašums Ogrē 2017» un konkursa «Ogres novada sakoptākā sēta 2017» uzvarētāju apbalvošanu.

 

 

 

 

 

 

– Ko novēlat savai valstij dzimšanas dienā?

Zane Strauta no Ogres:

– Novēlu gudrus un uz valsts attīstību tendētus valsts vadītājus un pareizos cilvēkus valsts vadībā, un lai Latvijai būtu tas vislabākais! Iedzīvotājiem jau droši vien būs labi, ja viss tur, augšā, būs labi… Viss iet no augšas uz leju.

 

 

Ja paša spēkiem nevarat iekļūt Ogres pastā, varat izmantot zvana pogu, kas piestiprināta pie ēkas sienas – tieši blakus dzeltenajai «Latvijas pasta» pastkastei.

Demontēts panduss pie ieejas «Latvijas Pasta» Ogres pirmajā nodaļā

Ritvars Raits

Pirms četriem mēnešiem «OVV» ziņoja, ka pie ieejas «Latvijas pasta» Ogres pirmajā nodaļā uzstādīts jauns panduss (uzbrauktuve), kas ievērojami atviegloja apmeklētāju ratiņkrēslos un jauno māmiņu ar bērnu ratiņiem iekļūšanu un izkļūšanu no ēkas. Kā pamanīju šīs nedēļas sākumā, pandusa vairs nav, bet strādnieki blakus ieejas durvīm piestiprināja zvana pogu un attēlā redzamo plāksnīti.

 

 

 

 

Ķeguma dambretistu komanda ar kausu par trešo vietu: Rauls Vīksniņš (no kreisās), Juris Pūpols, Vaclavs Griņevičs un Gunārs Gribuška.

Mūsu dambretistiem sudrabs un bronza Jaunkalsnavā

Vaclavs Griņevičs

12.novembrī notika Jaunkalsnavas kausa izcīņas turnīrs dambretē, kurā sekmīgi startēja arī rūtotā lauciņa meistari no mūsu novadiem. Ogrēniešu un lielvārdiešu apvienotā komanda sava trenera Dzintara Kaņepa vadībā izcīnīja otro vietu, uz goda pjedestāla kāpa arī ķegumieši, kuriem šoreiz trešā vieta.

 

 

 

 

 

Rūgts ir ne tikai analgīns…

Ritvars Raits

Lasu bezkaislīgo tiesu kalendāru, kas vēsta, ka nākamajā mēnesī jeb tieši Adventa laikā uz tiesājamo sola Ogres rajona tiesā sēdīsies vesela personu grupa jeb sešas sievietes – Līga, Laila, Anita, Liene, Vita un Inese. Viņas visas ir viena Ogres bērnudārza darbinieces, kuras negribēja neko vairāk, kā strādāt savu iemīļoto darbu, strādāt daudz, bet reizē arī saņemt nedaudz vairāk par samērā nožēlojamo audzinātājas atalgojumu.

BVKB secinājumi par Lielvārdes Romas katoļu baznīcas ēkas stāvokli

Ritvars Raits

«OVV» iepriekšējā numurā informējām, ka avārijas stāvoklī nonākusi Lielvārdes Romas katoļu baznīcas ēka. Šīs nedēļas sākumā ēku apsekoja Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) būvinspektori. «OVV» lūdza BVKB secinājumus, kas radušies pēc baznīcas apsekošanas.

Sveic konkursa uzvarētājus

10.novembrī Jumpravas kultūras namā notika valsts svētku koncerts «Tavas saknes Tavā zemē».

Ogres Kriminālpolicijas vadībā notikušas izmaiņas

Dzintra Dzene

Kopš aizvadītās nedēļas, 6.novembra, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka pienākumus sācis pildīt Valdis Gržibovskis. Viņš šajā amatā nomainījis Ingu Meikšāni, kura Ogres policijas iecirknī bija nostrādājusi gandrīz desmit gadus un šobrīd uzņēmusies Ķengaraga policijas iecirkņa vadību.

Nelikumīgi izmanto personas datus

15.novembrī 1986.g. dzimusī Tomes pagasta iedzīvotāja konstatēja, ka sociālo tīklu vietnē nelikumīgi izmantoti viņas personas dati.