Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 17.oktobra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Sestdien notikušajās ložu šaušanas sacensībās dāmas pacentās un atstāja kungus otrajā plānā…

Ogres NSC kausus šaušanā izcīna Miķelsone un Leonovičs

Ritvars Raits

14.oktobrī notika Ogres novada sporta centra kausu izcīņa šaušanā ar mazkalibra šautenēm. Dāmu konkurencē triju vingrinājumu kopvērtējumā uzvarēja Laila Miķelsone, bet starp kungiem pārliecinoši precīzākais izrādījās Andrejs Leonovičs.

 

 

 

 

 

Latvijas neredzīgo biedrības (LNB) Ogres teritoriālās nodaļas biedri ir priecīgi par iespēju tikties un cits citu atbalstīt. (No kreisās) Rota, Faina, Dainis, Gita un Ārija.

Arī neredzīgs cilvēks var dzīvot pilnvērtīgi

Dzintra Dzene

Aizvadītās nedēļas nogalē, 15.oktobrī, Latvijā tika atzīmēta Baltā spieķa diena. Baltais spieķis ir vienīgā un vispāratzītā neredzīgo un vājredzīgo cilvēku pazīšanas zīme visā pasaulē. Cilvēkus ar balto spieķi uz ielas var sastapt arī Ogrē, kur darbojas Latvijas Neredzīgo biedrības teritoriālā nodaļa. Tajā ir ap pussimts biedru no visa novada, kuri divas reizes nedēļā tiekas P/A «Ogres namsaimnieks» struktūrvienības «Neptūns» telpās Ogrē, Meža prospektā 9.

 

 

 

 

 

Vai nav košas uz torņa augstākās platformas gleznotās V. Purvīša ainavas?

Divu pagastu sadurē atklāts skatu tornis un Dullā Daukas taka

Uldis Prancāns

12.oktobra agrā pēcpusdienā, klātesot kuplam aculiecinieku pulkam, notika krāsains pasākums.

 

 

 

 

 

Neievēro luksofora signālu

14.oktobrī A. Ogrē, Brīvības ielā, vadīja automašīnu «VW PASSAT» un šķērsoja krustojumu, degot aizliedzošajam luksofora signālam, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu

 

 

 

«Auziņas» mūsdienās – tagad jau konkursa «Sakoptākā lauku viensēta» uzvarētāja.

Paziņoti konkursa «Lielvārdes novada sakoptākā sēta» laureāti

Ritvars Raits

Konkursa «Lielvārdes novada sakoptākā sēta» vērtēšanas komisija paziņojusi uzvarētājus. Par sakoptāko lauku viensētu atzīta Lielvārdes pagasta «Auziņas», par sakoptāko dzīvojamo māju – ēka Vidus ielā 11, Jumpravā, bet par sakoptāko daudzdzīvokļu namu – māja «Zvaigznītes», Jumpravā.

 

 

 

 

Jauniešu korī «Impulss» dzied māsas, brāļi, brālēni un tostarp vīri un sievas.

Jauniešu koris «Impulss» svin jubileju

Dace Tribocka, Ogres novada Kultūras centra (OKC) projektu attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja

Sestdien, 14.oktobrī, ar krāšņu koncertu «Ģimenes statistika» OKC jauniešu koris «Impulss» svinēja piecu gadu jubileju. Kori vada divas enerģiskas skolotājas – Gunita Bičule un Daina Čudare.

 

 

 

 

– Kāds šoruden bija jūsu spilgtākais piedzīvojums/pārdzīvojums?

Inga Zilberte no Ogres:

– Man ļoti patīk šis rudens – tas gan ir novēlojies, toties jo krāšņāks. Ļoti žēl, bet pašai man šoreiz nav lemts rudeni izbaudīt aktīvi, jo vasaras beigās sportojot guvu traumu, tagad jāārstējas…

 

 

Cīņas moments no spēles starp komandām «Ogres Vilki» un «Lielvārde/Fat Pipe».

«Lielvārde/Fat Pipe» vicelīderes lomā, «Ogres Vilki» pie punktiem vēl netiek

Ritvars Raits

Pilnus apgriezienus uzņēmis ELVI florbola līgas vīriešiem turnīrs, kurā šosezon pārstāvētas divas mūspuses komandas – ne tikai titulētā «Lielvārde/Fat Pipe», bet arī debitante «Ogres Vilki». Lielvārdieši izcīnījuši sešas uzvaras pēc kārtas un turnīra tabulā ieņem augsto 2.vietu, bet ogrēnieši, lai arī negriež ceļu nevienai pretiniecei, pie pirmajiem punktiem vēl nav tikuši.

 

 

 

Ogres novada sporta centra orientieristi sacensībās Igaunijā.

Ogres jaunajiem orientieristiem lieliski rezultāti Igaunijā

Iveta Holcmane, orientēšanās trenere

Ogres novada sporta centra jaunie orientieristi oktobra sākumā piedalījās starptautiskās divu dienu sacensībās, kas notika Igaunijā. Rezultāti ir ļoti labi – četras zelta un viena bronzas medaļa.

 

 

Maģisko skaitļu virknes uzplaiksnījumi

Uldis Prancāns

Skolas solā un studiju gados eksaktās zinības ne tuvu nebija mani mīļākie mācību priekšmeti, tomēr nezinu kādēļ, bez jebkādas iekalšanas smadzenēs glabājas daudzi desmiti dažādu skaitļu un datumu. Loģiski neizprotamie vai pašas vēstures iekodētie cipari liek dziļi aizdomāties par izcilām personībām un pasaules notikumiem.

Apmeklējot potenciālo darba devēju, nozog auto

Dzintra Dzene

10.oktobrī Ķeipenes pagastā tika nozagta 1998.gada izlaiduma automašīna «HONDA CIVIC», kurā atradās aizdedzes atslēga, transportlīdzekļa tehniskā pase, kā arī dažādas personiskās mantas. Automašīna ir atrasta un atdota īpašniekam.

Traucē iedzīvotāju mieru

13.oktobrī J. Ogrē, Mālkalnes prospektā, iespējams, atradās narkotisko vielu ietekmē, kā arī traucēja divdzīvokļu mājas iedzīvotāju mieru. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Noskaidro, vai tev nav «klusējošā epidēmija» – osteoporoze

Dainis Širovs, SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs

Jau oktobra beigās «Ogres rajona slimnīcas» (ORS) diagnostisko pakalpojumu klāstam pievienosies jauna metode – osteodensitometrija, kas ir vadošā metode osteoporozes diagnostikā.