Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 19.decembra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Lēdmanes pagasta zemnieku saimniecības «Uplejas» saimniece Dzintra Bunne un viņas kaimiņš gan dzīvē, gan gadatirgū – «Zelmas maiznīcas» saimnieks Juris Lasmanis.

Ogrēniešus priecē jau otrais Ziemassvētku nakts gadatirgus

Dzintra Dzene

Sestdien, 16.decembrī,  Ogrē, Brīvības ielas gājēju promenādē, notika jau otrais Ziemassvētku nakts gadatirgus. Ogrēniešiem un pilsētas viesiem šeit bija iespēja iegādāties amatnieku izstrādājumus dāvanām un našķus svētku galdam, bet uzburt pirmssvētku noskaņu palīdzēja pašdarbnieku priekšnesumi un dažādi senie rituāli.

 

 

 

 

 

 

 

– Vai Ziemassvētku dāvanas jau sagādājāt?

Maiga Zesere no Ogres:

– Pa pusei jau ir sarūpētas. Dāvanas vēl jāgādā radiem, bet draugu dēļ jau esmu pacentusies. Manas dāvanas šoreiz ir ļoti praktiskas un noderīgas, tāpēc pirku tās saimniecības preču veikalā.

 

 

Ogres centrā atgriezies Gadskārtu rats

Gatavojoties Ziemassvētkiem, pirms gada Ogres tehnikumā izgatavotais gadskārtu rats no jauna novietots Ogres centra skvērā.

 

 

 

Ogres invalīdu biedrības izstāde – pārdošana «No sirds uz sirdi» nupat kā atklāta. Tagad tikai jāatrod īstais pirkums!

Adīt, tamborēt, gleznot no sirds uz sirdi

Anita Zeiliņa

Ogres invalīdu biedrības dalībnieki ar pirmdien Ogres Kultūras centrā atklāto izstādi – pārdošanu «No sirds uz sirdi» sagādājuši prieku gan sev, gan izstādes apmeklētājiem, gan tiem, kuri kādu no mīļdarbiem saņems dāvanā. Izstādē piedalās 27 autori ar 842 darbiem.

 

 

 

 

 

Labākie 8.-9.kl. grupā.

Republikas domrakstu konkursā laureātu vidū Ogres un Ikšķiles novada skolu pārstāvji

Uldis Prancāns

Jau 12.gadu R. Mūka muzeja vadītāja Marta Binduka aicināja Latvijas skolēnus sevi izteikt radošajos darbos. Šī gada  temats  «Ik solī, ko speru, veras debesu vārti tepat, virs Latvijas zemes» (R. Mūks).

 

 

OCB apskatāmi oriģināli L.Kābeles veidotie Ziemassvētku rotājumi no grāmatām.

Ogres bibliotēkā oriģināli un unikāli Ziemassvētku rotājumi

Marta Poga

Ogres Centrālās bibliotēkas (OCB) telpas rotā unikāli un oriģināli Lienes Kābeles darināti Ziemassvētku dekori – uz nokalpojušu grāmatu malām veidotas Ziemassvētku ainavas. Savukārt pie ieejas – bibliotēkas darbinieku izgatavota egle no grāmatām.

 

 

 

 

Rembates turnīra galda tenisā dalībnieku kopbilde.

Rembates kausi galda tenisā  aizceļo uz Ogres novadu

Mirdza Aizsilniece

16.decembrī Rembates pagasta pārvaldes telpās norisinājās turnīrs galda tenisā «Rembates kauss-2017». Sacenšoties ar mājiniekiem rembatiešiem, kā arī ķegumiešiem, vismeistarīgākie izrādījās Ogres novada galda tenisisti Irēna Žilinska un Ivars Vistiņš, kuri izcīnīja abas pirmās vietas.

 

 

 

Rembates atlētu komanda ar Jelgavā izcīnītajām trofejām.

Rembatiešiem godalgas un rekords Latvijas čempionātā

Aivars Gailītis, sporta klubs «Rembate Legacy» treneris

9.decembrī Jelgavā notika Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma, kurā sporta kluba «Rembate Legacy» veterāni 19 komandu konkurencē izcīnīja godpilno trešo vietu, trešā vieta arī rembatiešu meitenēm, bet Raimonds Liepiņš uzstādīja jaunu Latvijas rekordu.

 

 

 

Ziemas kausu ieguvēji šaušanā: Kristīne Ertmane (1.rindā no kreisās), Laila Miķelsone, Inta Jankovska, Ivars Upītis (2.rindā no kreisās), Andrejs Leonovičs un Māris Rožāns.

Ogres NSC Ziemas kausu šaušanā izcīna Miķelsone un Leonovičs

Ritvars Raits

16.decembrī Ogres šautuvē norisinājās Ogres NSC rīkotās šaušanas sacensības ar mazkalibra šautenēm «Ziemas kauss 2017». Tieši tāpat kā pirms diviem mēnešiem, dāmu konkurencē pirmo vietu atkal izcīnīja Laila Miķelsone, bet starp kungiem vistrāpīgākais bija Andrejs Leonovičs.

 

 

 

 

 

 

Mīlestību nevar pielīgt

Dzintra Mozule

Šodien praktisko padomu riekšavā pie lasītājiem dodas arī notāres konsultācija par īpašuma nodošanas veidiem tam cilvēkam, kurš sirmgalvi apņēmies kopt mūža vakarā. Tieši šajās dienās ar kolēģi apmainījāmies domām par šo nebūt ne viegli kārtojamo dzīves pagriezienu. Gana sarežģīts tas ir abām pusēm.

Ogres rajona tiesa atliek «vekseļa lietas» izskatīšanu

Ritvars Raits

Šomēnes Ogres rajona tiesas tiesnesei Žannai Gaigalei-Prudņikovai bija jāuzsāk skatīt civillietu, kurā kā atbildētāji norādīti Lielvārdes novada pašvaldības domes bijušais deputāts Jānis Āboliņš un Lihtenšteinā reģistrēts uzņēmums «Riverside HK Limited». Tiesas sēde nenotika, jo nebija ieradušies uzņēmuma pārstāvji.

Ikšķiles pilsētai – 25

Marta Poga

17.decembrī apritēja 25 gadi kopš izdots Latvijas Republikas Augstākās Padomes dekrēts par pilsētas statusa piešķiršanu Ikšķilei. Par godu šai gadskārtai Ikšķiles novada pašvaldībā notika svinīga pieņemšana, uz kuru bija aicināti domes deputāti, apbalvojuma «Goda novadnieks» laureāti, kā arī pašvaldības iestāžu vadītāji.

Skurstenī deg sodrēji

14.decembrī kādās mājās Ķeipenes pagastā skurstenī dega sodrēji.

Konsultē notāre

Atbildes sniedz zvērināta notāre Ogrē Marta Zeile – Trijeca

  1. Ja vecs cilvēks par sevis kopšanu sola atstāt dzīvokli