Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» 2.februāra numurā

[ A+ ] /[ A- ]

Toms Antons.

Muzikālās virsotnes sasniedz mūsu jaunie mūziķi

Uldis Prancāns

Janvāra nogalē 11 Ogres Mūzikas skolas Kora klases dziedātāji piedalījās solo dziedāšanas konkursā «Vidzemes cīrulīši», kas risinājās Cēsu Mūzikas vidusskolā. Jaunie skatuves mākslinieki apliecināja teicamu sagatavotību, iegūstot septiņas godalgotas vietas.

 

Ogres ģimnāzisti «nogruntējušies» Sporta dienā…

OVĢ 12.a – sirsnīgākā klase, prātīgie un bezbēdīgie – «Lielie Pieaugušie»

Uldis Prancāns

Šoreiz ciemos pie mums Ogres Valsts ģimnāzijas 12.a klase un tās audzinātāja, OVĢ direktores vietniece interešu izglītībā Līga Lībmane.

 

 

 

 

Iedzīvotājiem bija daudz interesējošu un noskaidrojamu jautājumu.

Pašvaldības SIA iedzīvotājiem piedāvāto pakalpojumu klāsts nemainīsies

Dzintra Dzene

Otrdien, 30.janvārī, Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē notika pašvaldības aģentūras «Ogres namsaimnieks» organizētā iedzīvotāju un dzīvojamo māju vecāko informatīvā sapulce, kurā tika skaidrots gaidāmais P/A «Ogres namsaimnieks» reorganizācijas process, kā arī aģentūras direktora pienākumu izpildītājs Kaspars Grīnbergs sniedza atbildes uz iedzīvotājus interesējošajiem jautājumiem.

 

 

Pamazām briest pagasta kultūras ozolzīle…

Madlienas saimniecības veikums un tuvākās aktualitātes

Uldis Prancāns

Aizritējis jaunā gada pirmais mēnesis. Vēl var vērtējoši atskatīties uz paveikto, bet ir pienācis laiks sākt jaunu darba cēlienu.

 

 

 

 

Rembatietis Kaspars Dumpis kopā ar meitiņu Kati un dzīvesbiedri Rutu.

Rembatietis Kaspars Dumpis devies uz savām trešajām Olimpiskajām spēlēm

Ritvars Raits

Tieši pēc nedēļas Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā sāksies XXIII Ziemas Olimpiskās spēles. Šonedēļ uz Dienvidkoreju devās rembatietis Kaspars Dumpis, kuram tās būs jau trešās Olimpiskās spēles, šoreiz – Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases galvenā trenera amatā.

 

 

 

– Vai sekosiet līdzi Ziemas Olimpiskajām spēlēm?

Arnis Strods no Ogres:

– Droši vien! Hokejs, biatlons… Kaut ko citu jau arī rādīs vēl. Kur mums cerības uz medaļām? Bobi, kamanas, skeletons. Droši vien, ka arī viss. Ja ļoti paveiksies, biatlonā varbūt kaut ko varēs iegūt.

 

 

Treneris Deniss Ostrovskis kopā ar saviem čempioniem – 2009. gadā dzimušajiem Ikšķiles futbolistiem (U-9).

Ikšķiles jaunajiem futbolistiem divas pirmās un viena otrā vieta Tukumā

Liene Pauloviča, FK «Ikšķile» sporta koordinatore

27. un 28.janvārī Tukumā notika starptautisks turnīrs telpu futbolā «Tukuma Ziemas kauss 2018», kurā dažādās vecuma grupās (2006., 2007., 2008. un 2009. g. dzim.) piedalījās arī četras komandas «FK Ikšķile/FC Real Pro». No ikšķiliešiem vislabāk veicās U-12 un U-9 vecuma grupas komandām, kas Tukumā triumfēja, izcīnot kausus par pirmo vietu. U-11 vecuma grupas komandai «FK Ikšķile/FC Real Pro» godpilnā otrā vieta.

 

 

 

200 m sprintā ogrēniešiem divas medaļas – Andrejam Krastiņam (no kreisās) un Aivaram Puriņam (vidū).

Ogres vieglatlētikas senioriem astoņas medaļas Ventspilī

Aivars Puriņš, Ogres novada vieglatlētikas veterānu komandas pārstāvis

27.janvārī notika Ventspils ziemas sacensības vieglatlētikā veterāniem «Nāc un sporto!», kurās ar lieliskiem rezultātiem startēja Ogres novada astoņi pārstāvji, kopumā izcīnot astoņas godalgotas vietas.

 

 

 

 

 

Ogres NSC vieglatlētikas treneris Edgars Siliņš kopā ar saviem medaļniekiem.

Ogres jaunajiem vieglatlētiem 13 dažāda kaluma godalgas

Zigurds Kincis, Ogres NSC treneris

30.janvārī notika Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U10 vecuma grupas bērniem. Sacenšoties ar saviem vienaudžiem no Olaines, Rīgas, Salaspils, Mārupes, Dobeles, Siguldas, Kokneses, Tukuma un Iecavas, 13 medaļas (piecas zelta, trīs sudraba un piecas bronzas) izcīnīja jaunie ogrēnieši, kuru treneris ir Edgars Siliņš.

 

 

Kurp ejam mēs un valsts?

Uldis Prancāns

Aplam daudz mūsu vidū savairojušās Raudas un Asari. Liela tautas daļa bēdīgi objektīvu, bet bieži vien arī subjektīvu iemeslu – slinkuma, vājas izglītības, šaura dvēseles satvara, postošu atkarību, skaudības un totāla pesimisma dēļ – labāk izvēlas publiskas vai vientulīgas vaimanas; politiķu, ierēdņu, likumdevēju un izpildvaras zākāšanu. Galu galā visās nelaimēs vainīga valsts. Dažs kritiķis vēl atceras vienubrīd trekno saucienu – es mīlu šo zemi, bet nemīlu valsti…

13.februārī tiks paziņots tiesas spriedums Laizānu prasībā pret vēsturnieku Liepiņu

Ritvars Raits

30.janvārī Ogres rajona tiesā notika civillietas, kas uzsākta pēc Ogres novada domes deputāta Jura Laizāna un viņa mātes Veras Laizānes prasības pieteikuma pret privātpersonu Gati Liepiņu par nepatiesu ziņu atsaukšanu un par morālā kaitējuma noteikšanu un piedzīšanu, izskatīšana. Lieta tika izskatīta pēc būtības, tiesas spriedums tiks paziņots 13.februārī.

Īstenos projektu, attīstot degradētu teritoriju Pārogrē

Marta Poga

Ogres novada pašvaldība ir uzsākusi projekta «Degradētās teritorijas Pārogres industriālajā parkā revitalizācija» īstenošanu.

Atbalsta pasākumi daudzbērnu ģimenēm Ogres novadā

Ritvars Raits

«OVV» jau bija publicēti pašvaldības nodrošinātie atbalsta pasākumi ģimenēm, kuras audzina trīs un vairāk bērnus Ikšķiles novadā. Šoreiz – informācija par daudzbērnu ģimenēm paredzētajiem atvieglojumiem Ogres novadā.

Rembatē nozog mašīnu, nozog traktoru…

Rinalds Liepiņš, Ķeguma novada pašvaldības policijas vecākais inspektors

Pagājušajā mēnesī Ķeguma novada pašvaldības policijas darbinieki piedalījās Rembatē notikušas dubultzādzības atklāšanā. Kāds rembatietis bija bez atļaujas paņēmis svešu mašīnu, bet, kad ar to iebrauca grāvī, nozaga arī traktoru, lai automašīnu varētu izvilkt no grāvja.

Ievieto neslavu ceļošus rakstus

Saņemta informācija, ka pērn, 12.decembrī, pret divām personām kādā sociālo tīklu interneta vietnē ievietoti neslavu ceļoši raksti.

Mūsu «lakstīgalas» pogos arī Rīgā

Uldis Prancāns

26.janvārī Cēsu Bērnu un jauniešu centrā risinājās latviešu tautas dziesmu dziedāšanas konkursa «Lakstīgala» 2.kārta, kurā piedalījās labākās Vidzemes vēsturiskā novada tautas dziesmu izpildītāju komandas, kas tika izvirzītas pēc starpnovadu 1.kārtas sacensībām.